Bc. Kocourek Luděk

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 30 let

O mně: Pocházím z Blanska nedaleko Moravského krasu. Ze svých studií na pedagogické fakultě mám nemalé zkušenosti s výchovou a výukou mládeže díky praxím na základních školách v Brně. Můj hluboký hlas vzbuzuje přirozenou autoritu, kterou uplatňuji při vedení dětí na dětských táborech (CK Topinka) již sedmým rokem. K mým zálibám patří bojové sporty a umění, příroda, hudba a turistika. Jsem veselá povaha a rád všem vyjdu vstříc.
Bc. Kocourek Luděk

Narozen: 1989

 

Zkušenosti:

  • 2004 - 2007    Praktikant na soukromých táborech
  • 2009               Pedagogická praxe na ZŠ Jundrov, Brno
  • 2010               Pedagogická praxe na ZŠ Křídlovická, Brno

 

Pro CK Topinka

  • 2012 - 2019   Hlavní a oddílový vedoucí na tanečních, military, paintballových a airsoftových táborech 

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D.

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 30 let

O mně: Narodila jsem se ve východočeském Hradci Králové, v něm vystudovala gymnázium i pedagogickou fakultu (Učitelství pro střední školy - český jazyk a literatura a základy společenských věd). V Olomouci ukončila školní docházku oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách a knihovnách, učím na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :)
Ve formě krátkodobých záskoků jsem učila na druhém stupni základní školy, dětem se věnuji i individuálně při doučování.
Mimo práci mě baví psát, zapojovat se do organizace kulturních akcí, sledovat hokej a cestovat.
Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D.

Mgr. Žaloudková Soňa

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 30 let

O mně: Jmenuji se Mgr. Soňa Žaloudková a v současné době pracuji na střední škole jako učitelka. Během své pedagogické praxe jsem získala řadu cenných zkušeností nejen při komunikaci s rodiči a žáky, ale také s organizací zahraničních zájezdů a dalších aktivit.
Mám ráda kreativitu a možnost přicházet s vlastními nápady, jsem komunikativní a svědomitá. Ráda se učím nové věci a rozšiřuji své znalosti a dovednosti.
Svůj volný čas ráda trávím aktivně, ať již se jedná o cestování, nebo o přípravu a realizaci animačních programů pro děti i dospělé.
Mgr. Žaloudková Soňa

Bc. Cibulková Zuzana

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 23 let

O mně: Pocházím z Třince a jsem studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Na navazujícím magisterském studiu jsem zůstala věrná matematice a společenským vědám. Je mi 23 let, ráda se věnuju malování, miluju knihy, vřelý vztah mám také ke sportu, ale nejradši trávím čas se svou rodinou a přáteli. Snažím se řídit mottem: "Svět patří těm, co se nepo …". Během mého studia mě určití lidé naučili vystupovat ze své komfortní zóny a inspirují mě v oboru, který dělám. Práci s dětmi beru jako životní poslání a cíl, a tak mi letní tábory s dětmi přijdou jako úžasná možnost ke zlepšení své praxe.
Bc. Cibulková Zuzana

Cvik Mikuláš

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Má maličkost pochází ze Žamberka z takzvané brány Orlických hor. Co se týče mého vzdělání, mám vystudovanou Obchodní akademii v Kostelci nad Orlicí a momentálně přerušeno na Univerzitě Palackého v Olomouci obor tělesná výchova. Většinu volného času trávím sportem, ať už tím, že ho provozuji nebo pouze sleduji. Ač si rád zahraji individuální sporty, tak více tíhnu ke kolektivním sportům, nejvíce k fotbalu. Dodnes jsem si nevyřešil otázku, zda mě baví více fotbal hrát či být zarytým fanouškem Realu Madrid. Jak jste už možná postřehli, vedoucího dělá i můj ctěný bratr, který mě k táborům přivedl. Na tábory jsem jezdil s menší pauzou už od první třídy, jsem moc rád, že jsem dostal příležitost pokračovat jako vedoucí, nedokážu si představit léto bez táborových radovánek.
Cvik Mikuláš

Cvik Adam

Funkce: Zdravotník
Věk: 27 let

O mně: Pocházím ze Žamberka, z města, kterému se přezdívá brána Orlických hor. Zde jsem vychodil ZŠ. Dále jsem studoval na Obchodní akademii v Kostelci n. Orlicí a poté na Univerzitě Palackého v Olomouci, a to obor Tělesná výchova - Aplikovaná ekonomická studia. Jak už mé příjmení napovídá, mám rád pohyb, sport a vše kolem něj. Studium tělovýchovy mě přivedlo k trenérské činnosti hlavně u dětí (atletická, fotbalová a golfová přípravka). Ve volném čase rád relaxuji a trávím doma čas s rodinou. Tábory mě provází od dětství, byla to úžasná léta. Když už mi věková hranice nedovolila jezdit jako dítě, začal jsem jezdit jako instruktor a poté jako animátor a oddílový vedoucí. Už to trvá 10 let a pořád mě to baví, jelikož jsem zjistil, že tady je svět ještě v pořádku!
Cvik Adam