Ing. Kot Martin

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 48 let

O mně: Nebudu tu házet tituly a funkcemi, koho to opravdu zajímá, stačí napsat mé jméno do Googlu nebo Seznamu. Za mě hovoří činy, léta strávená na táborech a stovky dětí, které jsem za ty roky měl ve svých oddílech. Takže jen krátce, pracuji ve vedení obchodní společnosti, ve volných chvílích se věnuji sportu (kickbox, fitness, badminton, fotbal, rybaření), k tomu jezdím automobilové závody a zbylý čas se věnuji historickým vozidlům. Mnohem důležitější je práce s dětmi, na tábory jezdím od malička, již jako dítě jsem jezdil na několik táborů ročně do Čech i zahraničí. Od roku 1997 pak jezdím každý rok jako oddílový vedoucí, v posledních letech pak jako vedoucí hlavní. Troufám si říct, že já i celý můj tým je u dětí oblíben, většina se jich na naše tábory každoročně vrací až do své dospělosti.
To mohou potvrdit i někteří současní oddíloví vedoucí, kteří poprvé přijeli na tábor ještě jako děti.
Ing. Kot Martin

Pro CK Topinka:

  • 1997 - 1998 Bečice - klasický tábor
  • 1999 - 2010 Růžená - klasický tábor
  • 2011 Růžená - Call of Duty
  • 2012 Růžená - klasický tábor
  • 2013 Varvažov - klasický tábor
  • 2014 - 2020 Růžená - klasický tábor
  • 2021 - Varvažov - klasický tábor
  • 2022 - Varvažov - klasický tábor
  • 2023 - Varvažov - rybářský tábor

Srbová Lucie

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 42 let

O mně: Po ukončení rodičovské dovolené jsem nastoupila jako pedagogický pracovník na základní školu, kde se dětem profesionálně věnuji po celý rok a také mi to umožňuje mít čas se aktivně podílet na přípravách celotáborové hry a denního programu pro děti, aby se jim program co nejvíce líbil. Od 6 let jezdím na LDT, od 16 let jako praktikant a od 18 let již jako oddílový vedoucí. S CK Topinka letos spolupracuji již dvanáctým rokem.
Srbová Lucie

Ing. Srba Jaromír, Ph.D.

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 42 let

O mně: Na Tábory CK TOPINKA jezdím od malička, letos tam budu už po 28. K dětem mám velmi dobrý vztah, již mám dva vlastní kluky. Rád sportuji nejoblíbenější je fotbal, badminton, tenis, pin-pong, lyžování a kolo. Těch lyží na letním táboře moc nevyužijeme, ale ostatní sporty na 100 % .
Ing. Srba Jaromír, Ph.D.

Takáčová Marika

Funkce: Zdravotník
Věk: 42 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Marika Marishka Takáčová a pocházím z Prahy. Nyní však již druhým rokem žiji v Neratovicích a momentálně jsem na mateřské dovolené - syn Slávek 3 roky. Živím se jako obchodní zástupce a brigádně spolupracuji jako instruktorka na školách v přírodě. Mám ráda legraci, sluníčko, cestování, dobrou zábavu a fajn lidičky okolo. Mezi mé koníčky patří: literatura, historie, míčové hry, tanec, zpěv, tvořivé dílny, plavání, cyklistika a střelba.
Takáčová Marika