Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Itálie - Silvi Marina - Tábory u moře

 

Sleva 700,- Kč
při zaplacení objednávky
do 24.12.2019

LÉTO NA VLNĚ POHODY  •  věk 7 - 18 let

 

Božská Itálie, to je země mnoha tváří. Vydej se s námi na jízdu plnou nových zážitků a super dobrodružství. V Itálii si budeš občas připadat jako v potrhlé komedii a místní kulturu si zamiluješ. Čekají Tě kilometry dlouhé písečné pláže a celodenní dovádění u moře. Klidnější městečko Silvi Marina ve střední Itálii, s možností návštěvy Říma, se zlatavými plážemi a křišťálově čistým mořem je právem nazýváno „perlou adriatického pobřeží“. O parádní program se postarají naši akční vedoucí a skupiny budou samozřejmě rozděleny dle věku účastníků. Ubytování je zajištěno nedaleko od pláže!


PROGRAM:

Všichni účastníci budou rozděleni do menších skupin podle věku. Veškeré aktivity se konají pod dohledem našich vedoucích, kteří mají pro své týmy připravený program. Teenageři se mohou ke svému dennímu programu vyjádřit, a tak spolurozhodovat o všech aktivitách. Čeká vás koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéky...

 


UPOZORNĚNÍ:

Tábor u moře je plný zábavy, zážitků a úžasné atmosféry. Ale POZOR! 

Stále je to tábor, a proto si ho nepleťte s párty, ke které patří alkohol nebo jiné omamné či psychotropní látky ! Pokud se u kohokoliv tyto zakázané substance najdou, může to pro něj znamenat nekompromisní KONEC POBYTU a okamžitý ODJEZ DOMŮ na náklady rodičů.

 

Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let
TermínVěk dětíDníHlavní vedoucíDopravaCena 
10.7. - 19.7.207 - 18 let10Mgr. Metelka Jan doprava9490 KčObjednat
17.7. - 26.7.207 - 18 let10Mgr. Metelka Jan doprava9490 KčObjednat

14 denní termíny
10.7. - 26.7.207 - 18 let17Mgr. Metelka Jan doprava17390 KčObjednat
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování ve Villaggio EUROPA UNITA, stravování (plná penze + pitný režim), dopravu zájezdovým autobusem, výchovný personál, program, zdravotníka, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku, DPH.

 

CENA NEZAHRNUJE:

•  Povinné místní poplatky ve výši: Děti do 12-ti let 340,- Kč, osoby 12 let a starší 460,- Kč za pobyt/týden

•  Jídlo a pití na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám.

    Počítejte, prosím, s tímto výdajem v rámci kapesného.

•  Výlet do Říma - objednávka možná předem (viz. výše).

•  Lehátka a slunečníky na pláži.


POJIŠTĚNÍ:

Cestovní pojištění je v ceně pobytu a zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění léčebných výloh, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 100.000,- Kč), náhlého onemocnění, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody.


KAPESNÉ:

Doporučené kapesné cca 100 - 150 EUR na běžnou útratu a výlet (není-li objednán předem).


STRAVOVÁNÍ:

Plná penze včetně nápojů (čaj, voda). Stravování probíhá v penzionu (v místě ubytování). Česká kuchyně.

Stravování v Itálii začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

 

 
 
 
 
 
 

VÝLETY:

1) Řím

Cena 1.490,- Kč/osoba - zahrnuje doprovod vedoucího, dopravu.

Doporučujeme celodenní výlet do hlavního města Itálie, jedné z nejkrásnějších metropolí světa. Společně uvidíme památky jako: Koloseum, Forum Romanum, Benátské náměstí, Fontánu di Trevi, Španělské schody, Pantheon, Vatikán a další dech beroucí pamětihodnosti, kterých je toto město plné.

2) Gran Sasso
Cena 1.190,- Kč/osoba - zahrnuje doprovod vedoucího, dopravu.
Návštěva jednoho z národních parků Apeninského pohoří, kde se zároveň nachází nejníže položený ledovec v Evropě. Součástí výletu je také návštěva horské vesničky Castelli, náhorní plošinu Campo Imperatore a zříceninu Rocca Calasio, více zde.

 


​UBYTOVÁNÍ:

Popis letoviska: Letovisko Silvi Marina leží na jadranském pobřeží ve střední části Itálie, 50 km jižně od městečka San Benedetto, 20 km severně od přístavního města Pescara a cca 220 km severovýchodně od Říma. Městečko tvoří řady rezidenčních domů a vilek podél písčité pláže, promenády a spousta obchodů, obchůdků, barů, kaváren a restaurací. Nad Silvi Marina se zvedá pohoří Gran Sasso, které brání průniku studeného větru z vnitrozemí a vytváří jedinečné panorama. Letovisko Silvi Marina je poseté spoustou úchvatných písčitých pláží, které poskytují možnost pořádně si užít slunce a nádherné Jaderské moře. Zdejší pláže jsou považovány za nejlepší v Itálii. Vstup do vody je pozvolný. Společně navštívíme veřejné pláže.

 

Ideální volba pro teenagery, kteří chtějí prožít pořádné prázdniny v pěkném klidnějším prostředí s krásným koupáním v dosahu rušného letoviska.

 

Typ ubytování: Ve čtvrti Villaggio Europa Unita máme k dispozici apartmány. Ke každému vstupu náleží tři apartmány pro 4-7 osob se sprchou a WC. Riviera Adriatika ve které se Villaggio nachází je nedaleko centra v klidné části Silvi Marina a v blízkosti pláže (150m). V areálu je k dispozici také moderní bazén s vířivkou a skluzavkou.

 

Adresa:

Jméno dítěte

Villaggio EUROPA UNITA

Zona Cerrano

Silvi Marina

Italia

mapa zde

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pokyny k odjezdu:
Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.
 
 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
29 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Co je při výběru tábora pro Vás nejvíce rozhodující?
Téma
52%
Vedoucí
18%
Cena
13%
Lokalita
7%
Termín
10%
Hlasovalo celkem: 1174