Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace CK Topinka na Facebooku

Mimoni - Tábory pro nejmenší

 

Sleva 700,- Kč
při zaplacení objednávky
do 24.12.2023

MŮJ PRVNÍ TÁBOR - MIMONI  •  věk 6 - 9 let

 

Dostáváme se do Ameriky, kde žije Gru, velký padouch, ale v srdci velký dobrák. Má prsty ve spoustě zločinů a krádeží a jednou se mu dokonce povedlo ukrást měsíc. Nakonec se ale zachoval správně a vrátil ho. V jeho práci mu pomáhá doktor Nefario a také malí žlutí mimoni. Gru má teď zálusk na sbírku diamantů, které vlastní různí lidé po celém světě. Ještě se nikomu nepodařilo vlastnit je všechny.

Pojďte se přidat do týmu mimoňů a pomoct Gruovi diamanty získat, ale poctivě, bez krádeží!


PROGRAM:

Chceme, aby si děti z tábora přivezly co nejvíc zážitků a našly si nové kamarády a zároveň získaly nové dovednosti. K tomu jsme připravili zábavný celotáborový program na námět "Mimoni" – týmové hry a úkoly, sportovní hry (fotbal, ringo, přehazovaná,…), vyrábění, koupání, výlety do okolí, noční hry, diskotéky, táboráky,…
Litujeme, ale v tuto chvíli nejsou žádné termíny dostupné.
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

K tomuto pobytu si vám dovolujeme nabídnout komplexní cestovní pojištění za příplatek 100,- Kč za osobu a pobyt. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

AREÁL VARVAŽOV:

Popis areálu: Akce probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá 7 km od Zvíkovského podhradí u Orlické přehrady, v malebném údolí řeky Skalice. V areálu je přírodní koupaliště, hřiště na volejbal, fotbal a další plochy pro sportovní vyžití. Krásné okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě.

 

Typ ubytování: Chatky po 3 až 7 osobách. Pro starší děti jsou připraveny stany s podsadou. V chatičkách i stanech jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora

RS Spolana Varvažov

397 01 Písek

mapa zde

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pokyny k odjezdu:
Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.
 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků táborů

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
33 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
17%
Adrenalin camp
27%
Tábor u moře
28%
Sport camp
8%
Pro teenagery
14%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 1498