Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

PC camp - Special Camps

 

GAMESY, HADWARE, SOFTWARE  •  věk 9 - 17 let

 

Vezmi svůj comp a pojď se setkat s ostatními pařmeny a pařmenkami na dost příjemné prázdninové akcičce! Zahraješ si s novými kamarády své oblíbené hry, dozvíš se něco zajímavého o hardwaru a softwaru od starších machrů - ale taky si užiješ prázdniny v pěkném areálu u řeky v Jižních Čechách. Naši bomba vedoucí Ti připraví zábavný program a nebudou Tě zbytečně prudit. Bude disko, pohoda a dost osobního volna... Volá tě vrčení harddisků a super PC tábor od CK Topinka! Zapomeň tedy na vše nedigitální a hurá do Varvažova!

 

POPIS AREÁLU:

Akce probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá 7 km od Zvíkovského podhradí u Orlické přehrady, v malebném údolí řeky Skalice. V areálu je přírodní koupaliště, hřiště na volejbal, fotbal a další plochy pro sportovní vyžití.

 

  • Adresa na akci:

     Jméno dítěte, PC camp

     RS Spolana Varvažov

     397 01 Písek

     mapa zde

 

 

 
 
 
 
 
 

UBYTOVÁNÍ:

Chatky po 3 až 6 osobách. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově. K dispozici prostorná počítačová místnost (cca 50 m2).

 

STRAVOVÁNÍ:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

 

DIETNÍ OMEZENÍ - příplatek za náhradní stravu:

► Jídelníček bezlepkový plnohodnotná strava dle podmínek bezlepkové diety. Cena 490,-Kč.

► Jídelníček diabetický - plnohodnotná strava dle podmínek diabetické diety. Cena 490,- Kč

 

PROGRAM:

Akce se zaměřením na práci na počítači pro začátečníky i pokročilé uživatele - výuka je tedy přizpůsobena znalostem účastníků. Pobyt dětí na táboře bude rozdělen do několika činností:

 

Hromadná výuka: hardware, jednotlivé komponenty, firmware, software, internetová bezpečnost (prevence kyberšikany), internet, internetová komunikace, šifrování a bezpečnost komunikace, zajímavosti ze světa IT.

Pro pokročilé: skupinová výuka případně individuální přístup v oblastech uživatelské aplikace (textové, prezentační a webové editory), programovací jazyky, tvorba internetových stránek a základy internetových aplikací.

 

PC hry: množství hráčů využijeme pro sehrání kvalitních turnajů v ultimátních gamer legendách:

►  Warcraft III – Frozen Throne (strategie): Klasická legenda v rush strategiích. Přijď porovnat síly ve starých mapách Azerothu kde je smělost, rychlost a schopnost podstoupit rychlá rozhodnutí rozhodujícím faktorem o vítězství a prohře. Samozřejmě můžeš vyzvat ostatní ve spoustě dalších map jako je klasická DOTA či věžové obrany všeho druhu.

► Age of Empires II (strategie): Koho přestane bavit rush ve Wáru, vyzve spoluhráče k velkolepým bitvám v ultimátní hře AoE II. Přines si i trojku a ukaž, kdo je nejlepší stratég.
► Countre Strike 1.6 (střílečka): Terorists vs. counter-terorists – na tom prostě nenajdeš chybu. Klasická řežba mezi těmito frakcemi je jednou ze standardních táborových turnajů.

Diablo II – Lord of Destruction (rpg): Pro menší skupinky hráčů.

► Na řadu jistě přijde i mnoho „sólovek“ z tvého arzenálu. Předveď se co máš, ukaž jak válíš a pokud máš faktický talent, promítni všem na plátno, jak úspěšným zabijákem jsi v Assassin's Creed či jak se řídí opravdu rychlá auta v Need for Speed.

 

Táborové aktivity: zábavné soutěže, sportovní hry, stolní tenis, fotbal, volejbal a další míčové hry, koupání, týmové hry, výlety do okolí, diskotéky, táboráky...

 

O POČÍTAČÍCH:

Každý účastník si musí vzít na akci vlastní počítač - minimální systémové požadavky:
Procesor: Dual Core 1,8 GHz nebo Single Core 2,6 GHz, RAM: 2GB, Operační systém: Windows 7, Vista (pro většinu her stačí i Windows XP), Grafická karta: 256 MB minimálně, alespoň 30 GB volného místa na disku, Funkční síťová karta (LAN), lan kabel (minimálně 5 metrů). Máš doma Playstation, Xbox nebo jinou konzoli a k ní i nějaké super hry? Vezmi si ji sebou také, připojíme jí k projektoru a můžeš vyzvat někoho na souboj. Rozhodně si do počítače sežeň hry, kterými chceš obohatit svůj ultimátní týden.

 

CO DALŠÍHO BYSTE MĚLI VĚDĚT:

Program na akci je rozdělen do několika částí. Každý den se od nás účastníci něco přiučí, dále se budeme věnovat hrám a v neposlední řadě nebudou chybět ani klasické táborové aktivity (táborák, venkovní hry, určitě se dostane i na dětmi velmi oblíbenou hru "náhoda"). Z toho plyne, že dětem nebudou chybět v přiměřené míře ani pohybové činnosti. Program vždy přizpůsobíme aktuální "poptávce". Vzhledem k 100% zasíťování počítačů je otázkou několika minut dohodnout a uskutečnit zápas v některé ze síťových her.

 

 
 
 
 
 
 

PŘÍPLATKOVÉ AKTIVITY - NEPOVINNÉ:

Aquapark - výlet s návštěvou aquaparku a prohlídkou města (Příbram /Horažďovice). Cena 390,- Kč.

Lanové centrum - adrenalinová akce pro děti od 10 let (min. výška postavy 130 cm): lanové překážky,

    vertikální dráhy, mosty, houpačky, provazové žebříky, hrazdy - pod odborným vedením. Cena 490,- Kč.

► Koně - výlet na koňskou farmu pro děti od 8 let; základní instruktáž + vyjížďka na koni. Cena 590,- Kč.

► Tubing - nová adrenalinová zábava - letní obdoba bobové dráhy! Sjezd po kartáčové dráze na speciálních

    gumových kruzích (bez omezení věku). Cena 390,- Kč.

 

POKYNY K ODJEZDU:

Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.

 

CENA ZAHRNUJE:

Strava 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, výuku, lektory, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

 

DOPRAVA:

Doprava na akci je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy je zahrnuta v ceně.
Doprava z dalších měst za příplatek - výše příplatku dle věku dětí (více viz. níže).

Sraz vždy půl hodiny před odjezdem!

 

###ODJEZDY_LOKALITA_3###

 

Odjezdová místa z příplatkových měst jsou autobusové nebo vlakové zastávky dopravce RegioJet. Doporučujeme je těm klientům, kteří nemohou nebo nechtějí zahájit rekreaci z hlavního odjezdového místa v Praze - ÚAN Florenc. V příplatkových městech jsou přítomni vedoucí CK, kteří doprovází děti po celou délku cesty a přivedou je na hlavní odjezdové místo, odkud je vypravován autobus CK přímo do rekreačního střediska. Jízdenku na cestu do Prahy na autobus/vlak RegioJet tito klienti obdrží od cestovní kanceláře cca týden před odjezdem na tábor, na email uveden ve smlouvě při objednání. Při návratu z rekreace proběhne doprava dětí stejně jako při odjezdu, jen v opačném pořadí, přičemž děti vedoucí doprovodí do stejného města jako při nástupu a předá přímo rodičům. Děti cestují po celou dobu pod dohledem vedoucího CK, nikde se nepohybují samy. Časy odjezdů a návratů v případě příplatkových měst Vám budou zaslány spolu s jízdenkou cca týden před odjezdem na tábor.

 

VLASTNÍ DOPRAVA:

  • zahájení pobytu: příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
  • ukončení pobytu: odjezd mezi 12.00-13.00 hod.

 

DALŠÍ INFORMACE:

O účastníky se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený personál včetně zdravotníka.

Příspěvek odborů (FKSP) u všech akcí možný až do výše ceny poukazu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků tábora

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
27 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Jaký typ tábora se Vám nejvíce líbí ?
Adrenalin camp
33%
Tábory u moře
18%
Special camp
14%
Výtvarné tábory
7%
Klasický tábor
14%
Pro teenagery
9%
Tábor pro nejmenší
5%
Hlasovalo celkem: 4410