Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace

Rakousko - Korutany - Rodinné pobyty

 

PARÁDNÍ LYŽOVAČKA V RAKOUSKU 

 

Rodinné lyžování, ale přesto možnost užít si část dne i bez dětí? Rozhodně víme, jak na to! Vyražte s námi o jarních prázdninách do Korutan. Díky skvělé poloze jsou zde fantastické podmínky pro jízdu na lyžích či snowboardu. Program a zábavu pro děti nad 7 let v případě zajistíme, rodiče si tak mohou užívat pohodu a soukromí bez starostí. O děti bude dobře postaráno, budou zapojeni do zimního programu, budou moci dovádět na sněhu za dohledu našich zkušených vedoucích. Nikdo z účastníků nebude nijak omezován, záleží jen na každém z vás, zda a popř. kdy tuto službu v průběhu pobytu využijete. Korutany, jako nejjižnější spolková země Rakouska, nabízí slunečné počasí a vzhledem ke své poloze na alpském klimatickém rozhraní i výborné sněhové podmínky. Najdete zde více než 1000 km sjezdovek, 300 lanovek a vleků, 34 skiareálů - a to vše pouze ve čtyřech lokalitách. Slunce a sníh čeká, těšíme se na vás.

 

Rakousko- Korutany - zájezd pro rodiče s dětmi
TermínHlavní vedoucíDopravaCena 
6.3. - 11.3.22Ing. Topinka Miroslav doprava10990 KčObjednat
 
 

 
 
 
 
 
 

S SEBOU:

Lyže (seřízené v odborném servisu) nebo snowboard, lyžařskou/snowboardovou výstroj, helmu, sportovní oblečení, civilní oblečení, domácí obuv, hygienické potřeby včetně ručníku, plavky, kapesné, krém na opalování, sluneční brýle, lyžařské brýle, batoh, jídlo a pití na cestu.


CENA ZAHRNUJE:

Dopravu autobusem z/do Prahy, ubytování, polopenze s nápoji během jídla, zábavný program, zdravotníka, odborný personál, česky mluvícího delegáta CK, cestovní pojištění, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH. V případě zrušení zájezdu z důvodu vládních opatření, vrátíme zaplacenou částku do 14 dnů!


CENA NEZAHRNUJE:

Skipas, výlet a kapesné.


UPOZORNĚNÍ:

U odjezdu se bude vybírat částka na skipas!

ROČNÍK nar. 2007 a mladší - 96 Eur

ROČNÍK nar. 2006 a starší - 120 Eur

Částka zahrnuje - skipas TOP SKI pro všechny lyžařská střediska na dobu pobytu(5 DNÍ).


STRAVA:

Polopenze (snídaně, večeře), pitný režim během jídla.

Stravování začíná večeří a končí snídaní. Oběd si každý účastník zajišťuje sám, využití restaurací na svahu nebo zakoupením jídla po cestě. Nutno s tímto výdajem počítat v kapesném cca 10-15 Eur/den. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si také hradí každý účastník samostaně.

 

 
 
 
 
 
 

RAKOUSKO - Villach Jugendhotel Egger:

Popis lokality: Celá oblast je proslulá svými top-nabídkami, úžasnými a rozsáhlými sjezdovkami, jedinečnou krajinou a zvláštní atmosférou. Každý den jiná sjezdovka, nové středisko a nádherná panoramata zasněžených Alp.

 

Typ ubytování: Ubytování je zajištěno v Jugendhotel Egger, pokoje jsou po 4-6 osobách, sociální zařízení na každém pokoji, polopenze v místě bydlení, velká společenská místnost.

 

 
 
 
 
 
 

Pokyny k odjezdu:
Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.
 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků táborů

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
31 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
19%
Adrenalin camp
33%
Tábor u moře
19%
Sport camp
7%
Pro teenagery
19%
Tábor pro nejmenší
4%
Hlasovalo celkem: 70