Sledujeme dění kolem šíření koronaviru COVID-19 - přečtěte si prosím naše vyjádření k aktuální situaci.

Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace

NOVINKY 2020

Každý rok se snažíme přijít s aktuální novinkou, která je u dětí a teenagerů atraktivním tématem..

Záchranářský tábor
 

CHCEŠ SE NAUČIT POMÁHAT SPRÁVNĚ?  •  věk 9 - 17 let

 

Život je plný nástrah a překvapení. A my na ně budeme díky tomuto táboru připravení. Jak reagovat v krizových situacích? Jak poskytnout první pomoc? Jak si zachovat chladnou hlavu a rychle najít východisko z jakékoliv šlamastyky? I to bude součástí našeho záchranářského výcviku. Je na co se těšit! Základy první pomoci se naučíš od profesionálních záchranářů z Červeného kříže. Navštíví nás policisté z Policie ČR, předvedou nám svou práci a předají užitečné rady. Popovídají i o případech a příbězích, které během výkonu svého povolání zažívají. A připrav se i na profesionální hasičskou jednotku, která dorazí v plné parádě. Od hasičů se dozvíš, jak zamezit požárům a jak se chovat v nebezpečných situacích. To vše na táborové novince letošního roku – průpravě pro budoucí záchranáře!..více »

 
Outdoor Exit Game
 

TAK TROCHU JINÝ GEOCACHING    věk 12 - 19 let

 

Máš rád dobrodružství, adrenalin, hry zahalené tajemstvím, hledání skrytých míst a luštění záludných otázek a šifer přímo v terénu? Pak na tebe čeká tahle nová akce přímo od tvůrců adventure weeků. Vytvoř tým, zorientuj se v terénu, aktivuj skrytá místa, odhal otázky, sesbírej indicie, vylušti konečnou šifru a odešli na centrálu. V rámci celého týdne tě čekají celkem tři města, která navštívíš. Tři výzvy, tři nadupané hry v terénu. Pokoříš se svým týmem Jihlavu, Telč i Třebíč? Na hru je stanovený čas 3 až 4 hodiny, účastníky provede kolem historicky nejzajímavějších míst každého města a donutí je na obvyklých místech řešit neobvyklé situace. Ve zbylém čase budou v areálu tábora probíhat aktivity a program, který připraví, jak tvé nohy, tak tvou mysl na nevšední úkoly. Ukáže ti, jak číst z mapy, orientovat se v terénu a další. To už je pořádná výzva, co myslíš?..více »

 
Malý přírodovědec
 

ANEB JAK TO V PŘÍRODĚ FUNGUJE    věk 5 - 12 let

 

Zahrnuje vás vaše dítko všetečnými otázkami, jak příroda funguje? Dokáže hodiny zkoumat broučky, zvířátka a květiny…? Vyšlete svou zvídavou ratolest na náš přírodopisný tábor! Jako správní přírodovědci se vypravíme na podrobný průzkum okolní přírody a neunikne nám zhola nic. Povíme si více o místní fauně i floře, budeme zkoumat živočichy, houby, byliny, stromy, rozeznávat zpěv ptactva i stopy divé zvěře. Nasbíráme léčivé rostliny a sestavíme si vlastní přírodní lékárničku, budeme vařit lektvary, zaměříme se ale i na neživou přírodu a budeme hledat vzácné nerosty a minerály… Děti naučíme základy ekologie, či jak symbióza v lese funguje. Můžeme vám slíbit, že vaše ratolesti od nás odjedou nabité vědomostmi a příště se už nebudou ptát ony vás, ale vy jich...více »

 
Malý zpěváček
 

HUDEBNÍ TÁBOR PRO NEJMENŠÍ MUZIKANTY  •  věk 5 - 10 let

 

Tábor pro všechny malé děti, kterým písnička přirostla k srdci. Celým pobytem se prozpíváme a protančíme. Nebude to ale jen o zpěvu, zahrajeme si také na všechny možné i nemožné hudební nástroje. Malí táborníci si mohou vzít svou flétničku, kytaru, bubínek… Cokoliv, na co je baví hrát. Naučíme se klasické táborákové písničky, ale také něco z moderny. Vyrobíme si vlastní nástroje z přírodních materiálů a založíme vlastní kapelu. Budeme ale i soutěžit a bavit se, celým táborem se totiž bude prolínat napínavá celotáborová hra. Máte-li doma malého zpěváka či zpěvačku, vyšlete je letošní léto na hudební tábor pro nejmenší.

 
 
Sport camp
 

OLYMPIJSKÝ OHEŇ BRZY VZPLANE  •  věk 7 - 17 let

 

A je to tady! Novinkou pro sezónu 2020 je Sport camp. Rok 2020 je totiž rok letních olympijských her v Tokiu, proto jsme se rozhodli připravit sportovní lahůdku v podobě týdenního pobytu s různými sporty, to vše v "duchu" olympiády podle našeho. Kromě slavnostního zahájení v tokijském stylu táborníky čekají sporty známé i neznámé. Zahrajeme si klasické míčové hry (fotbal, volejbal, házenou,...), turnaje v nich budou prokládány méně známými sporty, jako je třeba ultimate frisbee, zocelíme svá těla ve spartanském závodě, kterému bude předcházet workout trénink, vyzkoušíme si rogaining, běžeckou průpravu a další. Vše proběhne formou tréninku a poté následnou hrou nebo turnajem v dané disciplíně. Součástí bude i klasický táborový program (diskotéka, táborák aj.). 

Tak na nic nečekej, olympijský oheň brzy vzplane nad našim areálem! Přidej se k olympijské výpravě a zažij týden plný sportu a zábavy!..více »

 
Nerf - Arena - camp
 

NERF ARENA CAMP  •  věk 6 - 14 let

 

TOP SECRET bojová akce, ve které hrají hlavní roli oblíbené pistole NERF s molitanovými náboji. Kdo se stane historicky prvním MISTREM NERFU? Jen ten, kdo podstoupí dlouhou cestu poznání, která se neobejde bez pořádného tréninku. Nyní se NERF ARENA přestěhovala k nám na tábor a ty máš tak šanci celý týden pod dohledem mistrů arén plnit rozmanité úkoly. Vzrušující týden plný top secret aktivit, útěků z vězení, bojů o totem, luštění šifer či krocení zdivočelých lvů, je pecka téhle sezony. Nerfky do zbraně a jde se na věc! Přijeď se vyřádit, zastřílet si a užít si napínavé hry, které ti rozproudí adrenalin v žilách...více »

 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků táborů

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
29 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Co je při výběru tábora pro Vás nejvíce rozhodující?
Téma
54%
Vedoucí
18%
Cena
11%
Lokalita
8%
Termín
10%
Hlasovalo celkem: 1946