Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Tábor "PLUS" Lovci záhad - Klasické tábory

 

Sleva 700,- Kč
při zaplacení objednávky
do 24.12.2019

TÁBOR "PLUS"  LOVCI ZÁHAD •  věk 6 - 17 let

 

Tábor plus nabízí od každého trochu.

Svět je plný záhad a padouchů, na které jsou vládní instituce krátké, naštěstí jsou tu Lovci záhad, kteří se nebojí rozluštit i ten nejsložitější problém a demaskovat všechny padouchy, kteří s ním mají co do činění. Letos se připravte na odvážnou misi, zlo je blíž než si myslíte, budeme na stopě těm nejnebezpečnějším padouchům, jaké si jen dokážete představit! Je čas vyrazit do akce! Čeká vás táborový program a s ním spojené činnosti (program, táborák, diskotéka, hry). Mimo to, si každý vyzkouší z nabídky kroužků, co bude chtít. Vyzkoušej tanec, zpěv, míčové hry, divadlo, deskové hry, které ještě neznáš. 

Přidej se k nám! Pomoz nám vyřešit záhady a užij si při tom spoustu zážitků a nauč se něco nového.

 

CO ZA KROUŽKY JE MOŽNÉ VYZKOUŠET?

 

 • tanec
 • míčové hry (fotbal, vybíjená, volejbal, přehazovaná,...)
 • šifry a luštění hádanek
 • divadlo
 • poznávání přírody
 • angličtina
 • deskové hry
 • kreslení a vyrábění
 • stavění domečků
 • kruhový trénink
 • hudba a zpěv

 

Jednoznačná volba pro dobrodružné povahy a nerozhodnuté táborníky, třeba i začátečníky, kteří ještě přesně netuší, jaký typ tábora je pro ně ten pravý. Zkusit všechno!

 

POPIS AREÁLU:

Tábor se nalézá na Vysočině u obce Stará říše. Středisko Doubravu ocení především děti, které nemají v lásce spaní v chatkách nebo stanech, neboť ubytování je zajištěno ve 4 lůžkových pokojích ve třech samostatných budovách. V hlavní budově  se pak nachází kuchyň, jídelna, společné sprchy, sociální zařízení a ošetřovna. Ubytování i zázemí areálu poskytuje dostatečný komfort a pohodlí. Areál Doubrava skýtá dětem nepřeberné možnosti sportovního vyžití. V horkém létě všichni účastníci nejvíce oceňují možnost koupání v bazénu. Součástí areálu je fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště. K dispozici jsou dva stoly na ping-pong.

 

 • Adresa na akci:

     Jméno dítěte, Lovci záhad

     LDT Doubrava

     Stará Říše 36

     588 67 Stará Říše

     mapa zde


Tábor "PLUS" Lovci záhad - Vysočina - Stará Říše - letní dětský tábor
TermínVěk dětíHlavní vedoucíDopravaCena 
4.7. - 11.7.207 - 17 letMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D. doprava4890 KčObjednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

UBYTOVÁNÍ:

4 lůžkové pokoje ve třech samostatných budovách. K dispozici jsou pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. V hlavní budově  se pak nachází kuchyň, jídelna, společné sprchy, sociální zařízení a ošetřovna.

 

STRAVOVÁNÍ:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

 

PROGRAM:

Celý týden budeme v rámci celotáborové hry řešit spolu s týmem nejrůznější zapeklité úkoly, čelit nástrahám nepřátel a rozkrývat záhady. Každý den se mohou účastníci, kteří budou chtít, věnovat vybranému kroužku. Na místě si zvolí, co by chtěli zkusit, co je baví. Zapojení do kroužků není povinné. Součástí dne budou i společné aktivity, jako je táborák, diskotéka a další program po oddílech.

 


PŘÍPLATKOVÉ AKTIVITY - NEPOVINNÉ:

► Aquapark - výlet s návštěvou aquaparku a prohlídkou města (Třebíč). Cena 390,- Kč.

► Drytooling lanové centrum/horolezecká stěna - Drytooling je speciální lezecká technika pomocí níž se zdolávají ledové masivy! Horolezecká stěna o velikosti cca 200 m2 a o výšce 12 m. Cena 490,- Kč.

► Laser game - zábavná laserová hra, která probíhá v rozlehlém labyrintu, kdy každý z hráčů má na sobě specielní vestu a v ruce laserovou pistoli. Cena 390,- Kč.

► Robinson - ostrov zábavy - největší indoorový zábavní park na Vysočině. Desítky originálních dětských atrakcí (labyrint s rychloskluzavkou a tobogánem, kanónová střelnice, pirátská loď, sopka, lebka, opičí stezka, pirátské chýše a mnoho dalších). Cena 390,- Kč.

 

POKYNY K ODJEZDU:

Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.

 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

 

DALŠÍ INFORMACE:

O účastníky se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený personál včetně zdravotníka.

Příspěvek odborů (FKSP) u všech akcí možný až do výše ceny poukazu.

 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků tábora

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
29 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Co je při výběru tábora pro Vás nejvíce rozhodující?
Téma
52%
Vedoucí
18%
Cena
13%
Lokalita
7%
Termín
10%
Hlasovalo celkem: 1181