Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Slovensko - Roháče - Jarní tábory

 

JARNÍ PRÁZDNINY V HORÁCH NA SLOVENSKU

PRO DĚTI A TEENAGERY  •  věk 9 - 18 let

 

Jarní tábor na Slovensku s výukou lyžování a snowboardingu pro děti i teenagery. Zimní radovánky v krásném horském prostředí Západních Tater - Roháčů. Tato krajina okouzlí každého návštěvníka svou nádhernou přírodou a množstvím příležitostí k fantastickému lyžování pro zkušené či mírně pokročilé lyžaře. Všechny sjezdové tratě jsou opatřeny sněhovými děly - dostatek sněhu je zaručen i v případě méně příznivého počasí. Perfektní příležitost jak aktivně strávit jarní prázdniny a zároveň poznat nové kamarády.

 

O MÍSTĚ POBYTU:

Západní Tatry-Roháče se vyznačují především svou krásnou, civilizací téměř nedotčenou přírodou. Je zde množství běžeckých tratí i sjezdovek pro vyznavače sjezdového lyžování a snowboardingu. Celá oblast je bohatá na přírodní teplé sírové prameny, na nichž jsou postavena termální koupaliště. Nedaleké z nich navštěvujeme také my. PPřímo v místě ubytování (obec Habovka) se nalézají tři vleky dlouhé 800 - 1000 m s umělým zasněžováním (dva z nich jsou osvětleny - možnost nočního lyžování). V hlavním lyžařském centu "Spálená dolina" jsou k dispozici dva pomaloběžné vleky pro malé děti či začátečníky (délky 300 m, 500 m). Na zkušené lyžaře a snowboardisty čeká nově postavená sedačková lanovka (1600 m) a na vrcholu hory ještě další vlek (800 m). Všechny sjezdové tratě jsou opatřeny sněhovými děly. V lyžařském centru najdete restauraci, dva bufety, toalety, půjčovnu lyžařské výstroje, ski-servis a stanoviště horské služby.

 

 
 
 
 
 
 

UBYTOVÁNÍ:

Obec Habovka - soukromé penziony, pokoje po 2 - 4 osobách, sociální zařízení (sprchy, WC), společenská místnost.

  • Adresa:

     Slovensko - Roháče

     obec Habovka

     mapa zde

 

STRAVOVÁNÍ:

Česká kuchyně - plná penze včetně nápojů přímo na penzionu (obědy a odpolední svačiny formou balíčku). Stravování nezahrnuje pití k obědu (z organizačních důvodů) - pití si koupí každý účastník sám v některém z bufetů na sjezdovce.

 

PROGRAM:

Tyto zimní akce jsou určeny těm, kteří chtějí o jarních prázdninách aktivně odpočívat. Pobyty jsou pojaty jako lyžařské, tedy lyžování od 10.00 do 16.00 hodin po dobu 6 dní. V případě únavy lze na sjezdovkách samozřejmě odpočívat či se občerstvit v některém z bufetů. Na svazích jsou dvě zděné restaurace, jeden bufet s přístřeškem a dva bufety venkovní. Všechny mají možnost posezení a zakoupit si v nich lze studené i teplé nápoje a rovněž studená i teplá jídla.

 

Jako večerní program pak přichází v úvahu relaxace v termálním koupališti, stolní hry na penzionu, stolní fotbálek či osobní volno.

 

Pobyt není určený úplným začátečníkům. Je zapotřebí, aby účastníci akce byli alespoň mírně pokročilí lyžaři - tedy aby se uměli sami obléci do lyžařské výstroje (včetně lyžáků), sami se uměli upnout do lyžařského vázání, uměli jezdit na vleku a v případě pádu byli schopni se sami zvednout.

Dětem se budou věnovat zkušení instruktoři.

 

 
 
 
 
 
 

VÝLETY - zábava a relaxace v průběhu pobytu:

Letos jsme pro vás připravili dva nejoblíbenější výlety, které nabízíme v jednom balíčku za zvýhodněných finančních podmínek. Cena balíčku 1290,- Kč/osoba - zahrnuje: doprovod vedoucích, dopravu minibusem, vstupné. Objednávkou předem získáte (kromě finančního zvýhodnění) garanci místa na výletě.

 

1.výlet - Aquapark Tatralandia (výlet se skládá ze dvou částí)
a) Aquapark Tatralandia je největším vodním parkem nejen na Slovensku, ale i v Čechách a v Polsku. Díky zdroji termální minerální vody je návštěvníkům k dispozici po celý rok. Nachází se nedaleko Liptovského Mikuláše v obci Liptovský Trnovec. V Tatralandii se můžete těšit na 30 tobogánů, 14 bazénů, ostrov pirátů z Karibiku, saunový komplex, wellness, animační programy, ale také překážkovou dráhu a trampolíny.

 

b) Zoologická zahrada Kontakt je výjimečná zahrada, která nabízí přímý kontakt se zvířaty. Umožněním kontaktu se zvířaty se snaží u dětí vzbudit pozitivní vztah ke všemu živému a ukázat, že zvířata jsou přátelé, kteří si zaslouží lásku a starostlivost. Na vlastní kůži si pohladíme lvy, setkáme se se zvířátky bez mříží a plotů.

Cena 1250,- Kč/os (doprava, doprovod vedoucího, vstup do Tatralandie a zoo)

 

2.výlet - Termální koupaliště

Večerní relaxace - výlet naším autobusem do blízkého termálního koupaliště. Výborná relaxace a uvolnění po celodenním lyžování. Teplota vody je 38-40 °C a pro pohodu koupání zde hraje hudba. Vstup je na neomezeně dlouhou dobu (většinou zde pobýváme 2 až 2,5 hodiny).

Cena 350,- Kč/os (doprava, doprovod vedoucího, vstupné)

 

 

 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování, plnou penzi, dopravu včetně denní dopravy do lyžařského areálu, výchovný personál, instruktory, zdravotní dozor, pojištění proti úpadku CK, DPH.

 

CENA NEZAHRNUJE:

Vstupy na vleky a lanovky (ceny viz. níže), cestovní pojištění (příplatek 200,- Kč), vstupné do termálů, ev. další vstupy mimo program. V ceně poukazu není pití k obědu (z organizačních důvodů) - pití si zakoupí každý sám v některém z bufetů přímo na sjezdovce (limo/čaj cca 0,5 €).

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

Pro zájemce nabízíme cestovní pojištění  - cena 200,- Kč/osoba/pobyt.

Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění léčebných výloh, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 100.000,- Kč), náhlého onemocnění, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody.

 

S SEBOU:

Platný cestovní pas nebo OP, lyže/snowboard (možno obojí), lyžařskou/snowboardovou přilbu (povinné), lyžařskou výstroj, sportovní oblečení, civilní oblečení, domácí obuv, hygienické potřeby včetně ručníku a toaletního papíru, plavky, kapesné, krém na opalování, sluneční brýle, jídlo a pití na cestu + snídani a oběd na první den (strava začíná večeří).

 

PERMANENTKA:

Teenageři od 13ti let 100  (= 2.750,- Kč), děti do 12ti let 75,-  (= 2.060,- Kč) - aktuální přepočet kurzu
1 EUR/27,5 CZK. Platba za vleky bude vybírána nejpozději 14 dní před odjezdem na tábor, platba na účet CK v CZK. Případné rozdíly v cenách budou dorovnány na místě pobytu - přepočet CZK/EUR dle aktuálního kurzu v době nástupu na pobyt.

 

KAPESNÉ:

Cca 30 až 40  (na běžnou útratu) + cca 10 až 50  na výlety (nejsou-li objednány předem). Výše kapesného dle uvážení rodičů. Hotovost s sebou je možno mít v CZK, nebo ekvivalent v EUR. Výměna české koruny za EUR bude provedena na místě pobytu.

 

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:

Nezapomeňte platný cestovní pas nebo občanský průkaz s dobou platnosti alespoň 3 měsíce po příjezdu.

Stravování na Slovensku začíná večeří. Je třeba mít s sebou jídlo a pití na cestu do autobusu + snídani a oběd.

Jídlo na cestu autobusem zpět si hradí každý účastník samostatně z kapesného.

 

DOPRAVA:

Podle počtu účastníků moderním zájezdovým autobusem či minibusem, který zůstává po celou dobu v místě pobytu a zde je k dispozici pro každodenní přepravu účastníků do lyžařského areálu a na výlety. Cesta na Slovensko z Prahy trvá cca 8 - 9 hodin (zastávka po 4 hodinách). Příjezd do Habovky v ranních hodinách.

 

DJEZDY/PŘÍJEZDY:

Termín Místo odjezdu/příjezdu

Odjezd

  Čas srazu  

Příjezd

Čas návratu

4.2. - 10.2.2018

Praha

Brno

16:00

19:30

22:00

19:00

 

11.2. - 17.2.2018

 

Praha

Hradec Králové

Olomouc

16:00

18:00

20:30

22:00

20:00

17:30

 

18.2. - 24.2.2018

Praha

Hradec Králové

Olomouc

16:00

18:00

20:30

22:00

20:00

17:30

                                  

PLZEŇ - Parkoviště před nákupním střediskem Tesco v ulici Rokycanská. V těsné blízkosti zastávky "Ústřední hřbitov II", linka trolejbusu č. 11., souřadnice: 49°44'46.551"N, 13°26'4.056"E.

PRAHA - Ústřední autobusové nádraží Florenc, Křižíkova ul., Praha 8 (číslo nástupiště na tabuli odjezdů v odbavovací hale), souřadnice: GPS: 50°5'21.715"N, 14°26'27.246"E.

HRADEC KRÁLOVÉ - Koutníkova ulice, parkoviště u benzínové stanice MOL na rychlostní komunikaci E 442 ve směru do centra, souřadnice GPS: 50°13'37"N, 15°47'55.8"E.

LIBEREC - Horní parkoviště autobusového nádraží Liberec v ulici Žitavská v blízkosti Vojenské zdravotní pojišťovny a vlakového nádraží, souřadnice: 50.7630789N, 15.0464017E.

BRNO - D1 Brno-Tuřany, čerpací stanice OMV na 198. km dálnice D1 směr Olomouc, souřadnice: GPS: 49°9'46.263"N, 16°39'39.591"E.

OLOMOUC - Čerpací stanice KARL OIL umístěná na 286. km rychlostní komunikace E442, E462 ve směru na Hranice, souřadnice GPS: 49°34'50.123"N, 17°27'39.023"E.

*Kliknutím na odjezdové místo zobrazíte mapu.

 

Místa a časy odjezdů autobusů Vám budou zaslány též v propozicích po provedení objednávky zájezdu.

 

*Kliknutím na odjezdové místo zobrazíte mapu.

 

DALŠÍ INFORMACE:

O účastníky se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený personál včetně zdravotníka.

Příspěvek odborů ( FKSP ) u všech akcí možný až do výše ceny poukazu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků tábora

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
27 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Jaký typ tábora se Vám nejvíce líbí ?
Adrenalin camp
33%
Tábory u moře
18%
Special camp
14%
Výtvarné tábory
7%
Klasický tábor
14%
Pro teenagery
9%
Tábor pro nejmenší
5%
Hlasovalo celkem: 4411