Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Bulharsko - LETECKY - Zlaté písky - Akce pro teenagery

 

Sleva 700,- Kč
při zaplacení objednávky
do 24.12.2018

ZLATÉ PÍSKY ALL INCLUSIVE  •  věk 8 - 18 let

Bulharsko letecky

 

Nemáte rádi dlouhé cestování autobusem? Představujeme historicky první akci pro děti u moře letecky, v krásném hotelu s all inclusive programem. Minulý rok jsme se vydali hledat nejlepší místo na bulharském pobřeží a Zlaté Písky nás naprosto uchvátily. Parádní a třpytivá metropole, kde se vám hlava zamotá z nepřeberné nabídky atrakcí, ulítlých lákadel, blikajících světel, taveren a diskoték, které neberou konce. Tohle letovisko má prostě světový punc – vše tu žije, hudba hraje. Najdete tu, nač si jen vzpomenete včetně aquaparku a lunaparku. A k tomu se můžete těšit na nádherné koupání, dlouhé pláže, super zábavu a vyladěný program od našich vedoucích. Tohle léto si prostě nemůžete nechat ujít!

 

POPIS LETOVISKA:

Zlaté Písky patří mezi nejznámější přímořská bulharská letoviska, které je často označováno za Perlu Černého moře. Město se nachází jen 17 km od Varny. Okrově zlaté 4 kilometry dlouhé písečné pláže a nádherně zelené zalesněné okolí dodává místu neopakovatelnou atmosféru. Pozvolný vstup do moře, dlouhé pěší kolonády, množství pizzerií, taveren, nepřeberné možnosti sportovního vyžití a čilý kulturní ruch jsou předpokladem pro ideálně strávený pobyt. Děti jistě nadchne i možnost zajít si na místní zábavní atrakce jako jsou kolotoče, houpačky, elektrická autíčka či trampolíny. Celé městečko pak lze projet motorovým vláčkem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

UBYTOVÁNÍ:

Ubytování je zajištěno ve 3***hotelu, ke kterému náleží bazén. Apartmány pro 4-6 osob s dvoulůžkovými pokoji (1-2 dvoulůžkové ložnice + obývací pokoj s rozkládací pohovkou) se sociálním zařízením a kuchyňským koutkem, všechny klimatizované. Hotel je vzdálen cca 10 minut chůze od pláže. 

 

STRAVOVÁNÍ:

Stravování je zajištěno formou all inclusive. Bufetové snídaně, obědy i večeře se podávají v hotelu. 

 

PROGRAM:

Účastníci budou rozděleni do skupin podle věku a veškeré aktivity se konají po skupinách společně s vedoucím. Čeká vás koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéky...

 
 

 
 
 
 
 
 

VÝLETY:

1) Delfinárium Varna - Roztomilí a hraví delfíni předvedou úchvatné představení a potěší snad každého návštěvníka. Předvedou výskoky do výšky, skoky přes tyč, průskoky kruhy, chytání kroužků na čumák, pinkání míče, tanec, zpěv, vystřelování míče ocasní ploutví do publika a mnoho jiného. Stojí za to vidět. Cena 790,- Kč.

2) Aquapark Zlaté písky, "Aquapolis" - První vodní park v Bulharsku je postaven v jedinečném maurtském stylu, dokonalá harmonie přírodního prostředí parku a uměle vytvořených prvků – nespočet bazénů, skluzavek, vířivek, fontán, vodopádů i starobylé věže a zřícenina. Nechybí ani horolezecká stěna, amfiteátr, vodopád a umělé jezero. Zážitek v Aquapolis zaručen. Cena 690,- Kč.

3) Balíček výletů - Výlety lze zakoupit na místě. Ovšem v případě, že chce účastník navštívit výlety oba, doporučujeme rodičům zakoupit balíček výletů v předstihu, tedy v okamžiku objednávání samotného tábora. Cena obou výletů tak vyjde pouze na 1.330,- Kč na osobu /ušetříte tedy celkem 150,- Kč/. Budete mít navíc jistotu, že se děti výletu skutečně zúčastní.

 

POKYNY K ODJEZDU:

Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.

 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování v *** hotelu, stravování - včetně nápojů k jídlu, zpáteční letenku včetně poplatků, transfer hotel - letiště hotel, výchovný personál, program, zdravotník, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku, DPH.

 

CENA NEZAHRNUJE:

• Výlety

 

POJIŠTĚNÍ:

Cestovní pojištění je v ceně pobytu a zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění léčebných výloh, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 100.000,- Kč), náhlého onemocnění, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody.

 

KAPESNÉ:

Doporučené kapesné cca 50-100 EUR (na běžnou útratu) + cca 30-80 EUR na výlety (nejsou-li objednány předem).

 

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:

Nezapomeňte platný cestovní pas nebo občanský průkaz s dobou platnosti alespoň 3 měsíce po příjezdu.

 

DOPRAVA:

Vzhledem ke vzdálenosti, jsme nově zvolili dopravu leteckou. Odlet bude z Prahy, letiště Václava Havla bez přestupu přímo do Bulharského letoviska Varny. Celý let je samozřejmě doprovázen našimi vedoucími

Sraz 2 hodiny před odletem!

 

###ODJEZDY_LOKALITA_25###

 

PRAHA - letiště Václava Havla

 

DALŠÍ INFORMACE:

O účastníky se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený personál včetně zdravotníka.

Příspěvek odborů (FKSP) u všech akcí možný až do výše ceny poukazu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
28 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Jaký typ tábora se Vám nejvíce líbí ?
Adrenalin camp
33%
Tábory u moře
18%
Special camp
14%
Výtvarné tábory
7%
Klasický tábor
14%
Pro teenagery
9%
Tábor pro nejmenší
5%
Hlasovalo celkem: 4479