Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace CK Topinka na Facebooku

Liberec - pro děti do 8 let - 1-denní výlety

Na tomto jednodenním výletu do Liberce začneme rovnou v místní ZOO, která se pyšní synonymem - nejstarší zoo svého druhu v Čechách. Její specialitou jsou především bílí tygři, ale i další ze 170 druhů zvířat. Po zoologické zahradě se přesuneme do IQ parku - unikátního, zábavně poučného centra pro nejmenší objevitele. Ve 4 patrech zde najdeme interaktivní exponáty, které prostřednictvím hry a experimentů podporují dětskou zvídavost a představivost.

Radnice-Liberec
 
Radnice-Liberec
Zoologická zahrada-Liberec
 
Zoologická zahrada-Liberec
Botanická zahrada-Liberec
 
Botanická zahrada-Liberec

Časový plán výletu

 8.00 hod. Odjezd z Prahy

10.00 hod. Centrum města

11.00 hod. Zoologická zahrada

15.30 hod. Botanická zahrada

16.30 hod. Rozhledna Lidové sady

17.00 hod. Odjezd zpět do Prahy

 

 

Economy cena: 990,- Kč/osoba*

Na každých 10 platících dětí 1 učitel zdarma !

Služby a cena:

Cena 990,- Kč za 1 žáka zahrnuje:  dopravu z Prahy tam a zpět, vstupné do zoologické zahrady, vstupné do IQ parku, DPH.

 

All inclusive cena (s obědem): 1.290,- Kč/osoba*

Na každých 10 platících dětí 1 učitel zdarma !

Služby a cena:

Cena 1.290,- Kč za 1 žáka zahrnuje:  dopravu z Prahy tam a zpět, oběd, vstupné do zoologické zahrady, vstupné do IQ parku, DPH.

 

Zoologická zahrada - Na ploše 14 ha můžete obdivovat přes 170 druhů zvířat (1438 zvířat) ze všech kontinentů. Mezi nejzajímavější chované druhy patří takin čínský, zebra bezhřívá a sob lesní, levhart sněžný, margay, pavián pláštíkový a mangabej žlutobřichý, viskača, dracéna krokodýlovitá nebo ara hyacintový a orlosup bradatý. Zcela mimořádná je naše kolekce horských kopytníků a dravých ptáků.

 

IQ park - je unikátní, zábavně poučné centrum pro nejmenší objevitele! Ve 4 patrech najdeme interaktivní exponáty, které prostřednictvím hry a experimentů podporují dětskou zvídavost a představivost. V tématicky členěných expozicích se děti dozví, že i věda může být zábavná!

 

Expozice:

Laboratoře - Součástí iQPARKU jsou i dvě laboratoře, ve kterých pořádáme hravé workshopy a experimentování. Zkoumej věci pod mikroskopy, pohraj si s roboty, vytvářej nebo prováděj pokusy!

Vodní svět a klamy - Ovládni vodní živel, roztoč všechna hejblátka a staň se vládcem koryta! Tady je ten pravý ráj pro všechny vodníky! „Ponoř“ se do vodního světa a v korytě roztoč vodní vír, postav hráz, pomocí vodní pistole rozpohybuj vrtule nebo vyzkoušej, jak lodě překonávají vodní úrovně pomocí zdymadla.

Svět kolem nás - Objev svoje vysněné povolání ve světě dospěláků! Hasič, stavbyvedoucí nebo rocková hvězda? Naše role-play expozice, ve které zjistíš, co by tě v budoucnosti bavilo za povolání. Popelář prý už nefrčí! Co hasič, televizní moderátor, barman nebo popová hvězda?

Malá ordinace - Oblíbená hra na doktora nabírá jiný rozměr! Kamaráde, tady půjde o život! A to doslova. Vyzkoušíš si jaké to je v kůži a plášti lékařů! Bolístky nejsou fajn. Vyzkoušej si různé lékařské vychytávky

Schopnosti a dovednosti - Tvoje tělo nezná limity! Poznej, co dokážeš a když nemůžeš, poraď si! Poznávej sám sebe! Co dokážeš, zvládneš, stihneš? Změř si rychlost běhu, postřeh, stisk a další disciplíny, které ti v životě budou užitečné! A až tě začnou bolet svaly, potrap i svoji kebuli a popřemýšlej nad hlavolamy. Co je pro tebe těžší? Práce tělem nebo hlavou?

Už vím proč - Říkají ti, že jsi koumák a furt se na něco ptáš? Jakpak by ne, my tě chápeme! Svět je přece plný lidí, hraček, zvířat, věcí a o něm si budem povídat přeci! A kdy? No hned! Pomůžeme ti pochopit svět kolem tebe a třeba ti nebudou už říkat koumák ale chytrolín!

 

 

* Při obsazení autobusu méně než 40 osobami bude cena kalkulována s příplatkem 100,-Kč/osoba. Při obsazení poloviny kapacity autobusu (cca 20-25 osob) bude cena kalkulována s příplatkem 250,-Kč/osoba.

 
Vyplňte nezávaznou poptávku
 
V ceně:
 
5 důvodů
proč s námi
32 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
19%
Adrenalin camp
29%
Tábor u moře
25%
Sport camp
7%
Pro teenagery
14%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 982