Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Itálie - Silvi Marina - Akce pro teenagery

 

LÉTO NA VLNĚ POHODY  •  věk 7 - 18 let

 

Božská Itálie, to je země mnoha tváří. Vydej se s námi na jízdu plnou nových zážitků a super dobrodružství. V Itálii si budeš občas připadat jako v potrhlé komedii a místní kulturu si zamiluješ. Čekají Tě kilometry dlouhé písečné pláže a celodenní dovádění u moře. Klidnější městečko Silvi Marina ve střední Itálii, s možností návštěvy Říma, se zlatavými plážemi a křišťálově čistým mořem je právem nazýváno „perlou adriatického pobřeží“. O parádní program se postarají naši akční vedoucí a oddíly budou samozřejmě rozděleny dle věku účastníků. Ubytování je zajištěno nedaleko od pláže!

 

TÁBOR PRO DĚTI 7 - 12 let

Tábor je určen všem dětem, které mají rády slunění, koupání v moři a zábavu ve vodě i na pláži. Děti jsou rozděleny do oddílů, tábor má předem připravený program a veškeré aktivity se konají po oddílech společně s vedoucím. Hry jsou voleny tak, aby děti bavily a tábor u moře pro ně byl nezapomenutelný.

 

AKCE PRO TEENAGERY 13 - 18 let

Teenagerská akce je určena všem náctiletým, kteří mají chuť poznat novou lokalitu, seznámit se s novými přáteli a zažít spoustu srandy. Herní program je tvořen tak, aby nebyl otrava, ale abysme měli na co vzpomínat a čemu se, při čekání na další prázdniny, nad fotkami smát. Vedoucí, kteří program vytváří jsou pro každou srandu, a proto mají účastníci možnost navrhnout i nějakou svou zajímavou aktivitu, kterou lze v rámci možností v Itálii podniknout. Užijme si to společně!

 

POPIS LETOVISKA:

Letovisko Silvi Marina leží na jadranském pobřeží ve střední části Itálie, 50 km jižně od městečka San Benedetto, 20 km severně od přístavního města Pescara a cca 220 km severovýchodně od Říma. Městečko tvoří řady rezidenčních domů a vilek podél písčité pláže, promenády a spousta obchodů, obchůdků, barů, kaváren a restaurací. Nad Silvi Marina se zvedá pohoří Gran Sasso, které brání průniku studeného větru z vnitrozemí a vytváří jedinečné panorama.

Ideální volba pro ty teenagery, kteří chtějí prožít pořádné prázdniny v pěkném klidnějším prostředí s krásným koupáním v dosahu rušného letoviska.

 

KOUPÁNÍ A PLÁŽE:

Letovisko Silvi Marina je poseté spoustou úchvatných písčitých pláží, které poskytují možnost pořádně si užít slunce a nádherné Jaderské moře. Zdejší pláže jsou považovány za nejlepší v Itálii ! Vstup do vody je pozvolný.

Společně navštívíme veřejné pláže. Lehátka a slunečníky nejsou v ceně pobytu, ale jsou k dispozici za poplatek.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

UBYTOVÁNÍ:

V rezidenci Kara a v apartmánech v sousedství nedaleko centra v klidné části Silvi Marina a v blízkosti veřejné pláže (do 200 m). Ubytování v apartmánech pro 4 - 7 osob se sprchou a WC. Většina apartmánů má buď balkon nebo terasu.

  • Adresa:

     Rezidence Kara

     3 Via Bindi

     Silvi, Abruzzo

     Italia

     mapa zde

 

TYPY APARTMÁNŮ:

• Bilo - pro 4 - 5 osob (ložnice pro dvě osoby, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna s WC) - možnost jedné přistýlky.

• Trilo - pro 6 - 7 osob (dvě dvoulůžkové ložnice, v některých apartmánech může být v jedné ložnici palanda, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna s WC) - možnost jedné přistýlky.

 

STRAVOVÁNÍ:

Plná penze včetně nápojů. Stravování probíhá v residenci (v místě ubytování). Česká kuchyně.

Stravování v Itálii začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

 

PROGRAM:

Všichni účastníci budou rozděleni do menších skupin podle věku. Veškeré aktivity se konají pod dohledem našich vedoucích, kteří mají pro své týmy připravený program. Teenageři se mohou ke svému dennímu programu vyjádřit, a tak spolurozhodovat o všech aktivitách. Čeká vás koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéky...

 

 
 
 
 
 
 

VÝLET:

Návštěva ŘÍMA

Cena 1.290,- Kč/osoba - zahrnuje doprovod vedoucího, dopravu.

  • Řím - doporučujeme celodenní výlet do hlavního města Itálie, jedné z nejkrásnějších metropolí světa. Společně uvidíme památky jako: Koloseum, Forum Romanum, Benátské náměstí, Fontánu di Trevi, Španělské schody, Pantheon, Vatikán a další dech beroucí pamětihodnosti, kterých je toto město plné.

 

 

*Tyto pokyny Vám budou zaslány automaticky po objednání zájezdu.

 
Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let
TermínVěk dětíDníHlavní vedoucíCena 
7.7. - 16.7.177 - 18 let10Bc. Beran Jiří9490,- KčObjednat
14.7. - 23.7.17
7 - 18 let10Ing. Lojda Stanislav9490,- KčVyprodáno
21.7. - 30.7.17
7 - 18 let10Exlerová Romana DiS.9490,- KčVyprodáno
 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování v residenci, stravování (plná penze + pitný režim), dopravu zájezdovým autobusem, výchovný personál, program, zdravotníka, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku, DPH.

 

CENA NEZAHRNUJE:

•  Povinné místní poplatky ve výši: Děti do 12-ti let 340,- Kč, osoby 12 let a starší 460,- Kč za pobyt.

•  Jídlo a pití na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám.

    Počítejte, prosím, s tímto výdajem v rámci kapesného.

•  Výlet do Říma - objednávka možná předem (viz. výše).

 

PRODLOUŽENÍ POBYTU:

Pobyt lze výhodně prodloužit spojením prvního a druhého turnusu - cena prodloužení + 7.900,- Kč.

 

POJIŠTĚNÍ:

Cestovní pojištění je v ceně pobytu a zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění léčebných výloh, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 100.000,- Kč), náhlého onemocnění, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody.

 

KAPESNÉ:

Doporučené kapesné cca 40 - 100 EUR (na běžnou útratu) + cca 30 - 80 EUR na výlet (není-li objednán předem).

 

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:

Nezapomeňte platný cestovní pas nebo občanský průkaz s dobou platnosti alespoň 3 měsíce po příjezdu.

Stravování v Itálii začíná večeří. Je třeba mít s sebou jídlo a pití na cestu do autobusu.

Jídlo na cestu autobusem zpět si hradí každý účastník samostatně z kapesného.

 

DOPRAVA:

Klimatizovaným zahraničním autobusem určeným pro dálkovou přepravu. Doprava z Prahy a Českých Budějovic zahrnuta v ceně. Cesta trvá 17 - 18 hodin.

Sraz vždy půl hodiny před odjezdem!

 

Místo odjezdu/příjezdu Čas odjezdu Čas příjezdu Cena dopravy
Praha - Letňany, konečná metra C, ulice Beladova 13:30 12:00 zahrnuta v ceně
Brno (autobusová linka RegioJet) - Benešova ulice 9:00 15:00 420,- Kč
Olomouc - vlakové nádraží, linka společnosti RegioJet 8:54 16:00 330/660,- Kč
České Budějovice - parkoviště naproti autosalonu Peugeot 16:30 8:00 zahrnuta v ceně

 

PRAHA - Letňany, konečná metra C, autobusové nádraží, ulice Beladova, první stání od ulice pod stříškou, souřadnice GPS: 50°7'35.249"N, 14°30'56.995"E.

BRNO - Benešova ulice, staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand, souřadnice GPS: 49°11'36.542"N, 16°36'51.248"E.

OLOMOUC - Jeremenkova 103/23, hlavní vlakové nádraží, souřadnice GPS: 49°35'33.23"N, 17°16'40.61"E.

ČESKÉ BUDĚJOVICE - parkoviště u vchodu na Výstaviště naproti autosalonu Peugeot, souřadnice GPS: 48.9772508N, 14.4633375E.

 

 

*Kliknutím na odjezdové místo zobrazíte mapu.

 

Místo odjezdu z Brna je zastávka linkového autobusu RegioJet na trase Brno-Praha. Doporučujeme těm klientům, kteří nemohou nebo nechtějí zahájit rekreaci z odjezdového místa v Praze-Florenci. Na tomto místě nejsou přítomni naši vedoucí, a proto děti absolvují dopravu do Prahy na zodpovědnost svých rodičů. Děti pod dozorem rodičů nastoupí do autobusu RegioJet v Brně a pohromadě dorazí do Prahy na autobusové nádraží Praha-Florenc. Přímo na nástupišti si je převezmou naši vedoucí, čímž děti zahájí rekreaci. Autobusovou jízdenku na linku RegioJet tito klienti obdrží od cestovní kanceláře cca týden před odjezdem. Při návratu z rekreace v Itálii proběhne doprava dětí z Brna shodně jako při odjezdu, jen v opačném pořadí, přičemž děti ukončují rekreaci za dozoru vedoucích nastoupením do linkového autobusu RegioJet na ÚAN Florenc.

 

DALŠÍ INFORMACE:

O účastníky se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený personál včetně zdravotníka.

Příspěvek odborů ( FKSP ) u všech akcí možný až do výše ceny poukazu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
26 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Jaký typ tábora se Vám nejvíce líbí ?
Adrenalin camp
32%
Tábory u moře
17%
Special camp
14%
Výtvarné tábory
8%
Klasický tábor
14%
Pro teenagery
9%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 3092