Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Bulharsko - Zlaté písky - Akce pro teenagery

 

Vánoční sleva 700,- Kč
při zaplacení objednávky
do 24.12.2017

ZLATÉ PÍSKY ALL INCLUSIVE  •  věk 7 - 18 let

 

Pokud Tě nelákají velké skupinové zájezdy a raději si užíváš zábavu v menší partě stejně naladěných přátel, pak je pro Tebe a Tvé kamarády Bulharsko tou správnou volbou! Bulharské Zlaté písky jsou navíc absolutní novinkou letošního léta. Každodenní program se ponese v pohodovém duchu a vždy bude přizpůsoben momentální náladě všech zúčastněných. Spolu s vedoucími se tak můžete jen slunit a koupat na místní krásné pláži s jemným zlatavým pískem nebo trávit čas u bazénu Vašeho hotelu, hrát beach volejbal, šachy či scrabble, prohánět se po moři na vodních skútrech, procházet se po městě či místních trzích nebo vyrazit večer na diskotéku. Záleží jen na Vás, co budete chtít podnikat! Jsou to přeci Vaše prázdniny...

 

Tento tábor je určen dětem a teenagerům, které nebaví dětské hry a rádi si svůj volný čas i zábavu organizují sami. Vedoucí zde působí jako starší dozor a kamarád v jedné osobě, který mladé účastníky nijak neomezuje, ale zároveň dokáže jasně stanovit hranice.

 

POPIS LETOVISKA:

Zlaté Písky patří mezi nejznámější přímořská bulharská letoviska, které je často označováno za Perlu Černého moře. Město se nachází jen 17 km od Varny. Okrově zlaté 4 kilometry dlouhé písečné pláže a nádherně zelené zalesněné okolí dodává místu neopakovatelnou atmosféru. Kousek od města lze navštívit rozsáhlý přírodní park nebo horké minerální prameny. Pozvolný vstup do moře, dlouhé pěší kolonády, množství pizzerií, taveren a diskoték, nepřeberné možnosti sportovního vyžití a čilý kulturní ruch jsou předpokladem pro ideálně strávenou dovolenou. Děti jistě nadchne i možnost zajít si na místní zábavní atrakce jako jsou kolotoče, houpačky, elektrická autíčka či trampolíny. Celé městečko pak lze projet motorovým vláčkem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

UBYTOVÁNÍ:

Ubytování je zajištěno ve 3 hvězdičkovém hotelu, který je harmonicky zasazen do zdejší krásné okolní zeleně. Pokoje po 2-4 lůžkách, všechny klimatizované. Součástí hotelu je venkovní bazén s lehátky a slunečníky. Místní apartmány s vlastním sociálním zařízením poskytují dostatečný komfort pro chvíle oddychu po horkých dnech strávených na pláži. Hotel je vzdálen cca 10 minut chůze od pláže. 

  • Adresa:

     Bulharsko - Zlaté písky

 

Ubytování mladých párů 15+

Mladé páry, kterým už bylo 15 let, mohou být ubytovány společně na pokoji!

Jedinou podmínkou je písemný souhlas rodičů!

 

STRAVOVÁNÍ:

Stravování je zajištěno formou all inclusive. Bufetové snídaně, obědy i večeře se podávají v hotelu. Strava začíná večeří a končí snídaní!

 

PROGRAM:

Účastníci tábora budou rozhodovat o svém denním programu spolu se svým vedoucím. Každý den tak bude přizpůsoben momentální náladě. Koupání v moři, plážový volejbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, výlety do okolí, diskotéky... Každý den bude z čeho vybírat.

 

 
 
 
 
 
 

VÝLETY:

1) Delfinárium Varna - Roztomilí a hraví delfíni předvedou úchvatné představení a potěší snad každého návštěvníka. Předvedou výskoky do výšky, skoky přes tyč, průskoky kruhy, chytání kroužků na čumák, pinkání míče, tanec, zpěv, vystřelování míče ocasní ploutví do publika a mnoho jiného. Stojí za to vidět. Cena 680,- Kč.

2) Aquapark Zlaté písky, "Aquapolis" - První vodní park v Bulharsku je postaven v jedinečném maurtském stylu, dokonalá harmonie přírodního prostředí parku a uměle vytvořených prvků – nespočet bazénů, skluzavek, vířivek, fontán, vodopádů i starobylé věže a zřícenina. Nechybí ani horolezecká stěna, amfiteátr, vodopád a umělé jezero. Zážitek v Aquapolis zaručen. Cena 690,- Kč.

3) Balíček výletů - Výlety lze zakoupit na místě. Ovšem v případě, že chce účastník navštívit výlety oba, doporučujeme rodičům zakoupit balíček výletů v předstihu, tedy v okamžiku objednávání samotného tábora. Cena obou výletů tak vyjde pouze na 1.220,- Kč na osobu /ušetříte tedy celkem 150,- Kč/. Budete mít navíc jistotu, že se děti výletu skutečně zúčastní.

 

POKYNY K ODJEZDU:

Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.

 
Španělsko - Oropesa del Mar - zájezd pro teenagery 13 až 18 let
TermínVěk dětíDníHlavní vedoucíCena 
13.7. - 22.7.1813 - 18 let10 12460,- KčObjednat
 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování v hotelu, stravování - včetně nápojů k jídlu, doprava zájezdovým autobusem, výchovný personál, program, zdravotník, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku, DPH.

 

CENA NEZAHRNUJE:

• Výlety - rezervace a platba výletů bude možná také v místě pobytu.

• Jídlo na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám.
   Počítejte, prosím, s tímto výdajem v rámci kapesného.

 

POJIŠTĚNÍ:

Cestovní pojištění je v ceně pobytu a zahrnuje: pojištění léčebných výloh, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 1.500.000,- Kč), náhlého onemocnění, pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody (do výše 100.000,-Kč)

 

KAPESNÉ:

Doporučené kapesné cca 50 - 70 EUR (na běžnou útratu) + cca 40 - 60 EUR na výlety (nejsou-li objednány předem).

 

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:

Nezapomeňte platný cestovní pas nebo občanský průkaz s dobou platnosti alespoň 3 měsíce po příjezdu.

Stravování v Bulharsku začíná večeří. Je třeba mít s sebou jídlo a pití na cestu do autobusu.

Jídlo na cestu autobusem zpět si hradí každý účastník samostatně z kapesného.

 

DOPRAVA:

Vzhledem k tomu, že tábor v Bulharsku je koncipován pro menší skupinky cca 15 účastníků, bude autobusová doprava zajištěna komfortním minibusem RENAULT Master pro 18+1 osob. Minibus je pohodlný, klimatizovaný, má přehrávač na CD i DVD včetně dvou LCD obrazovek. Dětem tedy cestu zpříjemníme promítáním filmů. Doprava ze všech odjezdových míst je zahrnuta v ceně tábora. Cesta trvá 22 - 24 hodin.

Sraz vždy půl hodiny před odjezdem!

 

Místo odjezdu/příjezdu Čas odjezdu Čas příjezdu
Praha - ÚAN Florenc 9:00 12:00
Brno - čerpací stanice OMV na D2 12:00 9:00
Bratislava - čerpací stanice OMV na D2 13:30 7:30

 

PRAHA - Ústřední autobusové nádraží Florenc, Křižíkova ul., Praha 8 (číslo nástupiště na tabuli odjezdů v odbavovací hale), souřadnice: GPS: 50°5'21.715"N, 14°26'27.246"E.

BRNO - čerpací stanice OMV, dálnice D2 směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea), souřadnice: 49°9'11.819"N, 16°37'45.957"E.

BRATISLAVA - parkoviště u poslední čerpací stanice OMV před hranicemi s Maďarskem na dálnici D2 (E65) vždy ve směru jízdy, souřadnice: 48°5'13.3"N, 17°5'54.0"E.

*Kliknutím na odjezdové místo zobrazíte mapu.

 

DALŠÍ INFORMACE:

O účastníky se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený personál včetně zdravotníka.

Příspěvek odborů ( FKSP ) u všech akcí možný až do výše ceny poukazu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
27 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Jaký typ tábora se Vám nejvíce líbí ?
Adrenalin camp
33%
Tábory u moře
18%
Special camp
14%
Výtvarné tábory
8%
Klasický tábor
13%
Pro teenagery
9%
Tábor pro nejmenší
5%
Hlasovalo celkem: 3491