Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Odjezdy

Pokyny k odjezdu, seznam věcí na tábor...

Přehled odjezdových míst:

  • doprava autobusem z Prahy na všechny tábory - hlavní odjezdové místo je ÚAN Florenc
  • ze vzdálenějších měst svozy do Prahy téměř z celé ČR !!!
    - díky tomu se táborů CK Topinka mohou účastnit děti z celé republiky
    - příslušná odjezdová místa najdete vždy u konkrétního tábora

Filtr podle akce:

AkceTermínOdjezd / PříjezdPokyny k odjezdu
Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let 30.6. - 9.7.2017
ODJEZD
• Praha 18.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale), Křižíkova ulice, Praha 8.
• Brno 20.00-21.00 hod. - čerpací stanice OMV, dálnice D2 směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).
• Bratislava 22.00-23.00 hod. - parkoviště u poslední čerpací stanice OMV před hranicemi s Maďarskem umístěné na dálnici D2 (E65) ve směru jízdy.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 8.00-10.00 hod.
• Brno 6.00-8.00 hod.
• Bratislava 5.00-7.00 hod.
zobrazit (PDF)
Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro rodiče s dětmi 30.6. - 9.7.2017
ODJEZD
• Praha 18.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale), Křižíkova ulice, Praha 8.
• Brno 20.00-21.00 hod. - čerpací stanice OMV, dálnice D2 směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).
• Bratislava 22.00-23.00 hod. - parkoviště u poslední čerpací stanice OMV před hranicemi s Maďarskem umístěné na dálnici D2 (E65) ve směru jízdy.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 8.00-10.00 hod.
• Brno 6.00-8.00 hod.
• Bratislava 5.00-7.00 hod.
zobrazit (PDF)
Růžená - letní dětský tábor - Harry Potter 1.7. - 15.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Tanvald 10.30 - ABB Elektro-Praga, u kina.
• Jablonec nad Nisou 10.45 - ABB Elektro-Praga.
• Mladá Boleslav 11.30 - čerpací stanice Benzina na rychlostní komunikaci R10.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Varvažov - letní dětský tábor - Hotel Transylvánie 1.7. - 15.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Ostrovec - letní dětský tábor - Piráti 1.7. - 15.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let 1.7. - 8.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Koňský tábor - Růžená - výuka jízdy na koni pro děti 8 až 15 let 1.7. - 8.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Divadelní herectví a improvizace - Růžená - pro děti a teenagery 9 až 18 let 1.7. - 8.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Tvůrčí práce u filmu - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 18 let 1.7. - 8.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Technická práce u filmu - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 18 let 1.7. - 8.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Miniadventure Week Česko 2 - Vysočina - Stará Říše - pro děti 6 až 12 let 1.7. - 8.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 13.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
ZIP ZAP camp - Vysočina - Stará Říše - pro děti 10 až 19 let 1.7. - 8.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Kreativní tábor - Vysočina - Stará Říše - pro děti 7 až 17 let 1.7. - 8.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Airsoftový tábor - Vysočina - Stará Říše - pro děti 10 až 17 let 1.7. - 8.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 13.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Vysočina - Stará Říše - letní dětský tábor - Mimoni 1.7. - 8.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let 7.7. - 16.7.2017
ODJEZD
• Praha 18.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale), Křižíkova ulice, Praha 8.
• Brno 20.00-21.00 hod. - čerpací stanice OMV, dálnice D2 směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).
• Bratislava 22.00-23.00 hod. - parkoviště u poslední čerpací stanice OMV před hranicemi s Maďarskem umístěné na dálnici D2 (E65) ve směru jízdy.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 8.00-10.00 hod.
• Brno 6.00-8.00 hod.
• Bratislava 5.00-7.00 hod.
zobrazit (PDF)
Španělsko - Oropesa del Mar - zájezd pro teenagery 13 až 18 let 7.7. - 16.7.2017
ODJEZD
• Praha 9.00 - ulice Jeremiášova u stanice metra trasy B "Stodůlky", stanice MHD směrem na Řepy.
• Plzeň 10.20 - náměstí Emila Škody, parkoviště u pneuservisu Šafránek (vedle CAN Plzeň).
• Brno 5.40 - ulice Benešova, staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand - autobusová linka ČSAD Tišnov.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 14.30 hod.
• Plzeň 12.45 hod.
• Brno 17.30 hod.
zobrazit (PDF)
Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro rodiče s dětmi 7.7. - 16.7.2017
ODJEZD
• Praha 18.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale), Křižíkova ulice, Praha 8.
• Brno 20.00-21.00 hod. - čerpací stanice OMV, dálnice D2 směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).
• Bratislava 22.00-23.00 hod. - parkoviště u poslední čerpací stanice OMV před hranicemi s Maďarskem umístěné na dálnici D2 (E65) ve směru jízdy.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 8.00-10.00 hod.
• Brno 6.00-8.00 hod.
• Bratislava 5.00-7.00 hod.
zobrazit (PDF)
Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let 7.7. - 16.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.30 hod. - Letňany, konečná metra C, autobusové nádraží, ulice Beladova, první stání od ulice pod stříškou.
• Brno 16.30 hod. - Parkoviště ul Bauerova, BVV, brána č.10.
• České Budějovice 16.30 hod. - parkoviště proti autosalonu Peugot.
• Olomouc 8:54 hod. - vlakové nádraží spoj RegioJet RJ1006
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 12.00 hod.
• Brno 8.00 hod.
• České Budějovice 8.00 hod.
• Olomouc 16:00 hod.
zobrazit (PDF)
Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let 8.7. - 15.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Koňský tábor - Růžená - výuka jízdy na koni pro děti 8 až 15 let 8.7. - 15.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Adventure Week Česko 1 - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 19 let 8.7. - 15.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Fotbalový tábor - Vysočina - Stará Říše - pro děti 7 až 17 let 8.7. - 15.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Airsoftový tábor - Vysočina - Stará Říše - pro děti 10 až 17 let 8.7. - 15.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 13.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Rodinný tábor - pro rodiče s dětmi - Vysočina - Stará Říše 8.7. - 15.7.2017
ODJEZD:
• Praha 13.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT NA STEJNÁ MÍSTA:
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
VLASTNÍ DOPRAVA:
• zahájení pobytu - příjezd do tábora 15.00 - 16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd z tábora 8.00 - 9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Vysočina - Stará Říše - letní dětský tábor - Scooby Doo 8.7. - 15.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 13.300 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Španělsko - Oropesa del Mar - zájezd pro teenagery 13 až 18 let 14.7. - 23.7.2017
ODJEZD
• Praha 9.00 - ulice Jeremiášova u stanice metra trasy B "Stodůlky", stanice MHD směrem na Řepy.
• Plzeň 10.20 - náměstí Emila Škody, parkoviště u pneuservisu Šafránek (vedle CAN Plzeň).
• Brno 5.40 - ulice Benešova, staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand - autobusová linka ČSAD Tišnov.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 14.30 hod.
• Plzeň 12.45 hod.
• Brno 17.30 hod.
zobrazit (PDF)
Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let 14.7. - 23.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.30 hod. - Letňany, konečná metra C, autobusové nádraží, ulice Beladova, první stání od ulice pod stříškou.
• Brno 16.30 hod. - Parkoviště ul Bauerova, BVV, brána č.10.
• České Budějovice 16.30 hod. - parkoviště proti autosalonu Peugot.
• Olomoouc 8:54 hod. - vlakové nádraží spoj RegioJet RJ1006
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 12.00 hod.
• Brno 8.00 hod.
• České Budějovice 8.00 hod.
• Olomouc 16:00 hod.
zobrazit (PDF)
Růžená - letní dětský tábor - Madagaskar 15.7. - 29.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Teenage camp - Varvažov - Pevnost Boyard 15.7. - 29.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Military tábor - Růžená - pro děti 11 až 18 let 15.7. - 22.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Taneční tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let 15.7. - 22.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Miniadventure Week Česko 1 - Vysočina - Stará Říše - pro děti 6 až 12 let 15.7. - 22.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Tábor pro nejmenší děti 5 až 10 let - Varvažov 15.7. - 22.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Výtvarný ateliér - Varvažov - pro teenagery 12 až 17 let 15.7. - 22.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Holčičí tábor - Varvažov - pro dívky 6 až 12 let 15.7. - 22.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Malý vědátor - Varvažov - pro děti 7 až 12 let 15.7. - 22.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Kytarový tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let 15.7. - 22.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Mini Dance camp - Růžená - pro děti 6 až 10 let 15.7. - 22.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Airsoftový tábor - Vysočina - Stará Říše - pro děti 10 až 17 let 15.7. - 22.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Adventure week Česko 4 - Stará Říše - pro děti a teenagery 10 až 19 let 15.7. - 22.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Fotbalový tábor - Vysočina - Stará Říše - pro děti 7 až 17 let 15.7. - 22.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let 21.7. - 30.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.30 hod. - Letňany, konečná metra C, autobusové nádraží, ulice Beladova, první stání od ulice pod stříškou.
• Brno 16.30 hod. - Parkoviště ul Bauerova, BVV, brána č.10.
• České Budějovice 16.30 hod. - parkoviště proti autosalonu Peugot.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 12.00 hod.
• Brno 8:00 hod.
• České Budějovice 8.00 hod.
zobrazit (PDF)
Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let 22.7. - 29.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Koňský tábor - Růžená - výuka jízdy na koni pro děti 8 až 15 let 22.7. - 29.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Výtvarný tábor - Varvažov - pro děti 5 až 11 let 22.7. - 29.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
English camp - Varvažov - pro děti 7 až 17 let 22.7. - 29.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Mini-Military tábor - Varvažov - pro děti 6 až 10 let 22.7. - 29.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Počítačový tábor - Varvažov - pro děti 9 až 17 let 22.7. - 29.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Varvažov - letní dětský tábor - Hotel Transylvánie 22.7. - 29.7.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Varvažov - letní dětský tábor - Scooby Doo 29.7. - 5.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let 29.7. - 5.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Sebeobrana - tábor Varvažov - pro děti a teenagery 7 až 17 let 29.7. - 5.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Adventure Week Česko 2 - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 19 let 29.7. - 5.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Skate camp - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 18 let 29.7. - 5.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Cyklistický tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let 29.7. - 5.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
NÁVRAT - NA STEJNÉ MÍSTO
• Praha 17.00 hod.
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Mini-Military tábor - Varvažov - pro děti 6 až 10 let 29.7. - 5.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Výtvarný ateliér - Varvažov - pro teenagery 12 až 17 let 29.7. - 5.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Černá Hora - Ulcinj - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let 4.8. - 13.8.2017
ODJEZD
• Praha 12.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale), Křižíkova ulice, Praha 8.
• Brno 14.00 - 15.00 hod. - čerpací stanice OMV, dálnice D2 směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).
• Bratislava 15.00 - 16.00 hod. - parkoviště u poslední čerpací stanice OMV před hranicemi s Maďarskem umístěné na dálnici D2 (E65) ve směru jízdy.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 12.00 - 13.00 hod.
• Brno 10.00 - 11.00 hod.
• Bratislava 9.00 - 10.00 hod.
zobrazit (PDF)
Černá Hora - Ulcinj - zájezd pro rodiče s dětmi 4.8. - 13.8.2017
ODJEZD
• Praha 12.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale), Křižíkova ulice, Praha 8.
• Brno 14.00 - 15.00 hod. - čerpací stanice OMV, dálnice D2 směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).
• Bratislava 15.00 - 16.00 hod. - parkoviště u poslední čerpací stanice OMV před hranicemi s Maďarskem umístěné na dálnici D2 (E65) ve směru jízdy.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 12.00 - 13.00 hod.
• Brno 10.00 - 11.00 hod.
• Bratislava 9.00 - 10.00 hod.
zobrazit (PDF)
Adrenalin a moře - Černá Hora - zájezd pro děti a teenagery 10 až 18 let 4.8. - 13.8.2017
ODJEZD
• Praha 12.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale), Křižíkova ulice, Praha 8.
• Brno 14.00 - 15.00 hod. - čerpací stanice OMV, dálnice D2 směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).
• Bratislava 15.00 - 16.00 hod. - parkoviště u poslední čerpací stanice OMV před hranicemi s Maďarskem umístěné na dálnici D2 (E65) ve směru jízdy.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 12.00 - 13.00 hod.
• Brno 10.00 - 11.00 hod.
• Bratislava 9.00 - 10.00 hod.
zobrazit (PDF)
Varvažov - letní dětský tábor - All stars 5.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Ostrovec - letní dětský tábor - Asterix a Obelix 5.8. - 22.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Koňský tábor - Růžená - výuka jízdy na koni pro děti 8 až 15 let 5.8. - 12.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Adventure Week Česko 3 - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 19 let 5.8. - 12.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Paintballový tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let 5.8. - 12.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Holčičí tábor - Varvažov - pro dívky 6 až 12 let 5.8. - 12.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Military tábor - Růžená - pro děti 11 až 18 let 5.8. - 12.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Kreativní tábor - Varvažov - pro děti 7-17 let 5.8. - 12.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let 11.8. - 20.8.2017
ODJEZD
• Praha 18.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale), Křižíkova ulice, Praha 8.
• Brno 20.00-21.00 hod. - čerpací stanice OMV, dálnice D2 směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).
• Bratislava 22.00-23.00 hod. - parkoviště u poslední čerpací stanice OMV před hranicemi s Maďarskem umístěné na dálnici D2 (E65) ve směru jízdy.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 8.00-10.00 hod.
• Brno 6.00-8.00 hod.
• Bratislava 5.00-7.00 hod.
zobrazit (PDF)
Španělsko - Oropesa del Mar - zájezd pro teenagery 13 až 18 let 11.8. - 20.8.2017
ODJEZD
• Praha 9.00 - ulice Jeremiášova u stanice metra trasy B "Stodůlky", stanice MHD směrem na Řepy.
• Plzeň 10.20 - náměstí Emila Škody, parkoviště u pneuservisu Šafránek (vedle CAN Plzeň).
• Brno 5.40 - ulice Benešova, staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand - autobusová linka ČSAD Tišnov.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 14.30 hod.
• Plzeň 12.45 hod.
• Brno 17.30 hod.
zobrazit (PDF)
Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro rodiče s dětmi 11.8. - 20.8.2017
ODJEZD
• Praha 18.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale), Křižíkova ulice, Praha 8.
• Brno 20.00-21.00 hod. - čerpací stanice OMV, dálnice D2 směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).
• Bratislava 22.00-23.00 hod. - parkoviště u poslední čerpací stanice OMV před hranicemi s Maďarskem umístěné na dálnici D2 (E65) ve směru jízdy.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 8.00-10.00 hod.
• Brno 6.00-8.00 hod.
• Bratislava 5.00-7.00 hod.
zobrazit (PDF)
Varvažov - letní dětský tábor - Harry Potter 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Koňský tábor - Růžená - výuka jízdy na koni pro děti 8 až 15 let 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Taneční tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Fotbalový tábor - Růžená - pro děti 7 až 17 let 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Počítačový tábor - Varvažov - pro děti 9 až 17 let 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
English camp - Varvažov - pro děti 7 až 17 let 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Malý vědátor - Varvažov - pro děti 7 až 12 let 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Airsoftový tábor - Vysočina - Stará Říše - pro děti 10 až 17 let 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Výtvarný tábor - Vysočina - Stará Říše - pro děti 5 až 11 let 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Výtvarný ateliér - Vysočina - Stará Říše - pro teenagery 12 až 17 let 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Mini-Military tábor - Vysočina - Stará Říše - pro děti 6 až 10 let 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Divadelní herectví a improvizace - Stará Říše - pro děti a teenagery 9 až 18 let 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Tvůrčí práce u filmu - Stará Říše - pro děti a teenagery 10 až 18 let 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Technická práce u filmu - Stará Říše - pro děti a teenagery 10 až 18 let 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Ostrava 9.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, nástupiště 4.
• Olomouc 11.20 hod. - autobusové nádraží, nástupiště M.
• Jihlava 15.00 hod. - autobusové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy a Brna)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Mini Dance camp - Růžená - pro děti 6 až 10 let 12.8. - 19.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let 18.8. - 27.8.2017
ODJEZD
• Praha 18.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale), Křižíkova ulice, Praha 8.
• Brno 20.00-21.00 hod. - čerpací stanice OMV, dálnice D2 směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).
• Bratislava 22.00-23.00 hod. - parkoviště u poslední čerpací stanice OMV před hranicemi s Maďarskem umístěné na dálnici D2 (E65) ve směru jízdy.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 8.00-10.00 hod.
• Brno 6.00-8.00 hod.
• Bratislava 5.00-7.00 hod.
zobrazit (PDF)
Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro rodiče s dětmi 18.8. - 27.8.2017
ODJEZD
• Praha 18.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale), Křižíkova ulice, Praha 8.
• Brno 20.00-21.00 hod. - čerpací stanice OMV, dálnice D2 směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).
• Bratislava 22.00-23.00 hod. - parkoviště u poslední čerpací stanice OMV před hranicemi s Maďarskem umístěné na dálnici D2 (E65) ve směru jízdy.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 8.00-10.00 hod.
• Brno 6.00-8.00 hod.
• Bratislava 5.00-7.00 hod.
zobrazit (PDF)
Varvažov - letní dětský tábor - Avatar 19.8. - 26.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let 19.8. - 26.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Koňský tábor - Růžená - výuka jízdy na koni pro děti 8 až 15 let 19.8. - 26.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Tábor pro nejmenší děti 5 až 10 let - Varvažov 19.8. - 26.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Graffiti & Street Art camp - Varvažov - pro děti a teenagery 9 až 18 let 19.8. - 26.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Kytarový tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let 19.8. - 26.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Rodinný tábor - pro rodiče s dětmi - Varvažov 19.8. - 26.8.2017
ODJEZD:
• Praha 13.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
NÁVRAT NA STEJNÉ MÍSTO:
• Praha 17.00 hod.
VLASTNÍ DOPRAVA:
• zahájení pobytu - příjezd do tábora 15.00 - 16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd z tábora 12.00 - 13.00 hod.
zobrazit (PDF)
LARP tábor - Varvažov - pro teenagery 12 až 17 let 19.8. - 26.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Fotbalový tábor - Růžená - pro děti 7 až 17 let 19.8. - 26.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 17.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 12.00-13.00 hod.
zobrazit (PDF)
Vysočina - Stará Říše - letní dětský tábor - ZTRACENI V ČASE 19.8. - 26.8.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Brno 14.00 hod. - Autobusové nádraží na Zvonařce (číslo nástupiště bude upřesněno).
• Ostrava 10.30 hod. - ústřední autobusové nádraží, (číslo nástupiště bude upřesněno).
• Olomouc 12.00 hod. - autobusové nádraží, (číslo nástupiště bude upřesněno).
• České Budějovice 10.05 hod. - nádraží ČD
• Tábor 10.59 hod. - nádraží ČD
• Plzeň 11.00 hod. Husova ulice, CAN, nást. 12
Sraz vždy 30 minut před odjezdem
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 13.00 hod.
• Brno 12.00 hod.
• Jihlava 11.00 hod.
• Olomouc 13.30 hod.
• Ostrava 15.00 hod.
(časy návratů do dalších měst ve večerních hodinách dle dojezdu autobusů ze střediska do Prahy).
Rodiče obdrží email, a odjezdové časy budou dále zveřejněny a průběžně aktualizovány na FB stránkách CK Topinka
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
Odjezdová místa v jednotlivých městech ( není li stanoveno jinak) jsou autobusové nebo vlakové zastávky dopravce RegioJet, nebo Českých drah.
zobrazit (PDF)
Bulharsko - Zlaté Písky - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let 24.8. - 2.9.2017
ODJEZD
• Praha 9.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale), Křižíkova ulice, Praha 8.
• Brno 12.00 hod. - čerpací stanice OMV, dálnice D2 směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).
• Bratislava 13.30 hod. - parkoviště u poslední čerpací stanice OMV před hranicemi s Maďarskem umístěné na dálnici D2 (E65) ve směru jízdy.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 12.00 hod.
• Brno 9.00 hod.
• Bratislava 7.30 hod.
zobrazit (PDF)
Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let 25.8. - 3.9.2017
ODJEZD
• Praha 18.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale), Křižíkova ulice, Praha 8.
• Brno 20.00-21.00 hod. - čerpací stanice OMV, dálnice D2 směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).
• Bratislava 22.00-23.00 hod. - parkoviště u poslední čerpací stanice OMV před hranicemi s Maďarskem umístěné na dálnici D2 (E65) ve směru jízdy.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 8.00-10.00 hod.
• Brno 6.00-8.00 hod.
• Bratislava 5.00-7.00 hod.
zobrazit (PDF)
Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro rodiče s dětmi 25.8. - 3.9.2017
ODJEZD
• Praha 18.00 hod. Ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale), Křižíkova ulice, Praha 8.
• Brno 20.00-21.00 hod. - čerpací stanice OMV, dálnice D2 směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).
• Bratislava 22.00-23.00 hod. - parkoviště u poslední čerpací stanice OMV před hranicemi s Maďarskem umístěné na dálnici D2 (E65) ve směru jízdy.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 8.00-10.00 hod.
• Brno 6.00-8.00 hod.
• Bratislava 5.00-7.00 hod.
zobrazit (PDF)
Růžená - letní dětský tábor - Pevnost Boyard 26.8. - 2.9.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst v odpoledních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Pánská jízda - airsoft pro dospělé a otce se syny - Růžená 26.8. - 2.9.2017
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Airsoftový tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let 26.8. - 2.9.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst v odpoledních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
English Adventure special - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 19 let 26.8. - 2.9.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst v odpoledních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Miniadventure Week special - Růžená - pro děti 6 až 12 let 26.8. - 2.9.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst v odpoledních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
Kuchařský tábor - Ostrovec - pro děti 10 až 17 let 26.8. - 2.9.2017
ODJEZD
• Praha 13.00 hod. - ústřední autobusové nádraží Praha-Florenc (číslo nástupiště na informační tabuli v odbavovací hale).
• Hradec Králové 10.15 hod. - Terminál HD. nást. H2.
• Liberec 10.40 hod. - autobusové nádraží, nást. 8.
• Chomutov 10.15 hod. - autobusové nádraží, nást. 7.
• Karlovy Vary 10.00 hod. - Terminál (Dolní nádr.), nást. 1.
• Sokolov 9.25 hod. - Terminál, nást. 15.
• Cheb 9.00 hod. - autobusové nádraží, nástupní místo B2.
• Plzeň 11.00 hod. - Husova ulice, CAN, nást. 12.
• Brno 9.30 hod. - Benešova ul., AN u hotelu Grand.
• Jihlava 10.45 hod. - autobusové nádraží, nást. 30.
• Ostrava 8.31 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Hranice na Moravě 9.07 hod. - vlakové nádraží.
• Olomouc 9.37 hod. - hlavní vlakové nádraží.
• Zábřeh na Moravě 10.01 hod. - vlakové nádraží.
• Česká Třebová 10.23 hod. - vlakové nádraží.
• Pardubice 10.58 hod. - hlavní vlakové nádraží.
NÁVRAT - NA STEJNÁ MÍSTA
• Praha 11.00 hod.
(časy návratů do dalších měst v odpoledních hodinách dle dojezdu autobusu ze střediska do Prahy)
VLASTNÍ DOPRAVA
• zahájení pobytu - příjezd mezi 15.00-16.00 hod.
• ukončení pobytu - odjezd mezi 8.00-9.00 hod.
zobrazit (PDF)
 
 
 
5 důvodů
proč s námi
26 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
1.1.2017

Hledáme personál

Hledáme kuchaře (prázdniny),  pomocný personál do kuchyně (červenec - srpen) a administrativní pracovnici na sezónu (červenec - srpen)  více zde

1.1.2017

Facebook CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu. Najdete tu, kromě kompletní fotogalerie i propagaci jednotlivých táborů...

 
 
Jaký typ tábora se Vám nejvíce líbí ?
Adrenalin camp
33%
Tábory u moře
17%
Special camp
14%
Výtvarné tábory
8%
Klasický tábor
13%
Pro teenagery
9%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 3253