Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Velikonoce na Růžené - Velikonoční tábory

 

Sleva 300,- Kč
při zaplacení objednávky
do 28.2.2018

Pobyt pro děti 7-15 let

Areál se nachází v zapomenuté oblasti jižních Čech mezi městy Sedlec - Prčice a Milevsko na břehu rybníka Pařezitý. Součástí areálu jsou rozsáhlé travnaté plochy, hřiště na volejbal a malou kopanou. V objektu se nachází několik prostorných vytápěných kluboven. Okolí nabízí klidné, ničím nerušené, ekologicky čisté prostředí v převážně zalesněné krajině ( podrobnější popis ).

 

Ubytování:

Chatky po 4 - 6 osobách s elektrickým vytápěním. V rámci většího pohodlí počítáme s využitím chatek pouze po 4 osobách. WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově. Tábor je po celou noc osvětlen a hlídán dospělou osobou.

 

Program přes den:
V případě příznivého počasí mají děti možnost sportovního vyžití na hřištích a travnatých plochách přímo v areálu. K dispozici je široká škála sportovního vybavení. Velkou část každého dne trávíme v okolních lesích.

Pro případ nepříznivého počasí jsou připraveny různé hry, soutěže a zájmové kroužky ve vytápěných  klubovnách a krytých prostorách.

 

Program na večer:
Tradiční, oblíbené, ale i nové a moderní hry pro zábavu a poučení. Opékání buřtů s kytarovým doprovodem, diskotéka a další zábavná společenská činnost.

 

Nemůžeme Vám v tomto ročním období zaručit krásné slunečné počasí. Můžeme  ale zaručit pro Vaše děti pestrý a bohatý program s mnoha novými zážitky.

 

Cena zahrnuje:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

 

Ostatní info:

O děti se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený táborový personál včetně profesionálního zdravotníka. Příspěvek odborů (FKSP) u všech akcí možný až do výše ceny poukazu. 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků tábora

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 

adresa tábora:

RS Růžená
399 01 Milevsko

 
5 důvodů
proč s námi
27 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Jaký typ tábora se Vám nejvíce líbí ?
Adrenalin camp
33%
Tábory u moře
18%
Special camp
14%
Výtvarné tábory
8%
Klasický tábor
14%
Pro teenagery
9%
Tábor pro nejmenší
5%
Hlasovalo celkem: 3797