Nabízíme

Tábory u moře

Itálie - Silvi Marina
 

Léto na vlně pohody  •  věk 7 - 18 let

 

Božská Itálie, to je země mnoha tváří. Vydej se s námi na bláznivou jízdu plnou nových zážitků a crazy dobrodružství. V Itálii si budeš občas připadat jako v potrhlé komedii a místní kulturu si zamiluješ. Čekají Tě kilometry dlouhé písečné pláže a celodenní dovádění u moře. Klidnější městečko Silvi Marina ve střední Itálii, s možností návštěvy Říma, se zlatavými plážemi a křišťálově čistým mořem je právem nazýváno „perlou adriatického pobřeží“.

 
Itálie - Cesenatico
 

Léto na vlně pohody  •  věk 7 - 18 let

 

Božská Itálie, to je země mnoha tváří. Vydej se s námi na bláznivou jízdu plnou nových zážitků a crazy dobrodružství. V Itálii si budeš občas připadat jako v potrhlé komedii a místní kulturu si zamiluješ. Čekají Tě kilometry dlouhé písečné pláže a celodenní dovádění u moře. Rušnější letovisko Cesenatico uprostřed Jaderské riviéry nabízí spoustu sportovního vyžití, barů a diskoték.

 
Chorvatsko - Pakoštane
 

Azurové prázdniny  •  věk 7 - 18 let

 

Průzračné moře a sluneční paprsky prostě k létu patří. Jestli Tě už nudí klasické prázdniny v českých luzích a hájích, vydej se s námi prozkoumat chorvatskou Dalmácii, kam jezdíme už 15 let. Chorvatsko je totiž dlouhá léta naší nejoblíbenější táborovou destinací!

 
Španělsko - Oropesa del Mar
 

Zábava jen pro starší  •  věk 13 - 18 let

 

Chceš spolurozhodovat o svém programu a užít si letní tábor s vrstevníky na břehu moře? Nebaví Tě dětské hry, soutěže a mladší sourozenci? Pak temperamentní Španělsko čeká jen na Tebe! Tenhle letní tábor totiž není pro děti, ale pouze pro teenagery od 13 do 18 let.

 
 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
24 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Jaký typ tábora se Vám nejvíce líbí ?
Adrenalin camp
31%
Pro teenagery
18%
Special camp
17%
Tábory u moře
12%
Jazykové tábory
5%
Klasický tábor
13%
Tábor pro nejmenší
4%
Hlasovalo celkem: 306