Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Miniadventure camp - Podzimní tábory

 

Vánoční sleva 700,- Kč
při zaplacení objednávky
do 24.12.2017

OUTDOOROVÁ AKCE PRO MENŠÍ  •  věk 6 - 10 let

 

Jsi plný energie, elánu, chvíli nikde neposedíš a školní lavice je pro Tebe utrpením? Teď konečně můžeš školní třídu opustit a během podzimních prázdnin se pěkně vyřádit, vyskákat a užít si nádherné barevné dny na outdoorové akci v jižních Čechách!

Nadupané aktivity a hry si užiješ každý den. K tomu se vydáme do farmaparku, kde staneš poprvé tváří v tvář zástupcům zvířat ze všech kontinentů světa.  Pořádný adrenalin zažiješ během týmové bitvy v okolních lesích, kde si zastřílíš profesionálními AirSoft zbraněmi. Závěr celého tábora bude epesní – vydáme se do největšího aquaparku v Čechách. Neváhej už ani chvíli… Vydej se na podzimní prázdniny, co mají spád!

 

POPIS TÁBORA:

Tábor probíhá v rekreačním středisku Růžená, které se nachází v zapomenuté oblasti jižních Čech mezi městy Sedlec - Prčice a Milevsko na břehu rybníka Pařezitý. Zde je zajištěno pohodové koupání. Rybník je dobře přístupný z pláže, která leží v bezprostřední blízkosti tábora. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě, koupání a sportovní vyžití.

 

UBYTOVÁNÍ:

Chatky po 4 až 6 osobách s elektrickýcm vytápěním. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově. Areál tábora je celou noc osvětlen a hlídán dospělou osobou.

 

STRAVOVÁNÍ:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v pevné budově. Vynikající strava v domácí kvalitě.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PROGRAM:

Hlavní programovou náplň tvoří nejžádanější adrenalinové aktivity českého prostředí:

FARMAPARK SOBĚHRDY

Tenhle Farmapark je zcela nové unikátní místo pro trávení volného času. Dostaneme se tu do přímého kontaktu se zvířaty z celého světa a za účasti ošetřovatelů si je můžeme hladit, krmit je, fotit se s nimi...Mají zde i hřiště, klouzačky, trampolíny a další atrakce, které můžeme vyzkoušet.

MINI AIRSOFT

Moderní sportovní akce - simulace bitvy dvou týmů za použití airsoftových zbraní. Při hře jsou dodrženy nejpřísnější bezpečnostní předpisy. Veškeré vybavení (pistole, ochranné pomůcky a oděvy) na místě k zapůjčení. Celá akce probíhá pod vedením specializované certifikované firmy.

AQUAPARK ČESTLICE

Na poslední den pobytu (při zpáteční cestě do Prahy) je naplánován výlet do jedinečného vodního světa, do Aquaparku Čestlice. Zde si zařádíme na skluzavkách, umělém vlnobití, ve vířivkách nebo si "sjedeme" divokou řeku.

 

Ve zbývajícím čase proběhnou: seznamovací aktivity, týmové hry (hry na rozvoj důvěry, hry na rozvoj komunikace a spolupráce), sportovní soutěže, fyzické motivační kontaktní aktivity tzv. Icebreakers (a to indoorového, ale i outdoorového teambuildingového typu). 

 

Celý program Miniadventure campu je veden odbornými lektory.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, odborné instruktory, zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

 

POVINNÉ POJIŠTĚNÍ:

Účastníci tohoto typu akce musí být na pobyt pojištěni. CK Topinka Vám nabízí za příplatek 100,- Kč za osobu a pobyt komplexní cestovní pojištění. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 100.000,- Kč), náhlého onemocnění, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody.

 

DALŠÍ INFORMACE:

O děti i teenagery se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený personál včetně profesionálního zdravotníka.

 

DOPRAVA:

Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy je zahrnuta v ceně.

 

ODJEZD/NÁVRAT: (Sraz vždy půl hodiny před odjezdem)

Místo odjezdu/příjezdu

Čas odjezdu

Čas příjezdu

Dopravce

Cena v Kč

Praha, ÚAN Florenc (hlavní odjezdové místo), nástupiště na tabuli odjezdů v hale 13:00

17:00

Bus CK Topinka V ceně zájezdu

 

Informace o odjezdu autobusu Vám budou zaslány též v propozicích po provedení objednávky zájezdu.

 

ADRESA NA TÁBOR:

Jméno dítěte, Miniadventure

RS Růžená
399 01 Milevsko

mapa zde

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků tábora

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
27 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Jaký typ tábora se Vám nejvíce líbí ?
Adrenalin camp
33%
Tábory u moře
18%
Special camp
14%
Výtvarné tábory
8%
Klasický tábor
13%
Pro teenagery
9%
Tábor pro nejmenší
5%
Hlasovalo celkem: 3576