Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Adventure camp - Podzimní tábory

 

Vánoční sleva 700,- Kč
při zaplacení objednávky
do 24.12.2017

PODZIMNÍ ADRENALINOVÁ JÍZDA •  věk 11 - 19 let

 

Napětí, akce, adrenalin! Neseď o podzimních prázdninách doma – užij si je na maximum na největší podzimní adrenalinové jízdě. Barevné dny nabité zážitky budou plné výzev, úkolů a zábavy. Ocitneš se ve světě, kde platí jiná pravidla – na vlastní kůži totiž zažiješ nejlepší adrenalinové aktivity českého prostředí!

Tep Factor aneb týmová hra inspirovaná pevností Boyard Tě mnohokrát připraví o dech. Chce to pořádnou kuráž vrhnout se střemhlav do zapeklitých a nebezpečných úkolů. S podporou týmu to ale dáš! Poté se staneš součástí nelítostného boje na pozadí tajemných jihočeských lesů. S ostatními se totiž utkáš v propracované válečné bitvě a vyzkoušíš si pořádnou střílečku nefalšovanými airsoftovými zbraněmi. Na konci pobytu si pak „oddechneš“ při nejlepší vodní zábavě v největším Aquaparku v Čechách. Tobogány, skluzavky, divoká řeka, vířivky… Tyhle podzimní prázdniny budou nezapomenutelné.

 

POPIS TÁBORA:

Tábor probíhá v rekreačním středisku Růžená, které se nachází v zapomenuté oblasti jižních Čech mezi městy Sedlec - Prčice a Milevsko na břehu rybníka Pařezitý. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, rozsáhlé travnaté plochy, stolní tenis, několik prostorných vytápěných kluboven. Okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě a sportovní vyžití.

 

UBYTOVÁNÍ:

Chatky po 4 až 6 osobách s elektrickýcm vytápěním. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově. Areál tábora je celou noc osvětlen a hlídán dospělou osobou.

 

STRAVOVÁNÍ:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

 

 

 
 
 
 
 
 

PROGRAM:

Hlavní programovou náplň tvoří nejžádanější adrenalinové aktivity českého prostředí:

TEP-FAKTOR

Hry inspirované pevností Boyard - dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek, luštění šifer. Čeká vás jednadvacet úkolů, kde v týmu dvou až pěti osob zdoláváte pestrou variaci překážek na fyzičku, logiku, šikovnost a trpělivost. V TEPfaktoru platí doslova "jeden za všechny, všichni za jednoho"! Ti nejúspěšnější získají indicie potřebné pro otevření "zlaté" komnaty. Místo konání: Chotilsko u Příbrami; doprava zajištěna busem CK, zahrnuta v ceně.

 

 

AIRSOFT

Moderní sportovní akce - simulace bitvy dvou týmů za použití střelných zbraní (paintballových či airsoftových). Při hře jsou dodrženy nejpřísnější bezpečnostní předpisy. Veškeré vybavení (pistole, ochranné pomůcky a oděvy) na místě k zapůjčení. Celá akce probíhá pod vedením specializované certifikované firmy.

AQUAPARK ČESTLICE

Na poslední den pobytu (při zpáteční cestě do Prahy) je naplánován výlet do jedinečného vodního světa, do Aquaparku Čestlice. Zde si zařádíme na skluzavkách, umělém vlnobití, ve vířivkách nebo si "sjedeme" divokou řeku.

 

Ve zbývajícím čase proběhnou: seznamovací aktivity, týmové hry (hry na rozvoj důvěry, hry na rozvoj komunikace a spolupráce), sportovní soutěže, fyzické motivační kontaktní aktivity tzv. Icebreakers (a to indoorového, ale i outdoorového teambuildingového typu). 

 

Celý program Adventure campu je veden odbornými lektory.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, odborné instruktory, zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

 

POVINNÉ POJIŠTĚNÍ:

Účastníci tohoto typu akce musí být na pobyt pojištěni. CK Topinka Vám nabízí za příplatek 100,- Kč za osobu a pobyt komplexní cestovní pojištění. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 100.000,- Kč), náhlého onemocnění, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody.

 

DALŠÍ INFORMACE:

O děti i teenagery se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený personál včetně profesionálního zdravotníka.

 

DOPRAVA:

Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy je zahrnuta v ceně.

 

ODJEZD/NÁVRAT: (Sraz vždy půl hodiny před odjezdem)

Místo odjezdu/příjezdu

Čas odjezdu

Čas příjezdu

Dopravce

Cena v Kč

Praha, ÚAN Florenc (hlavní odjezdové místo), nástupiště na tabuli odjezdů v hale 13:00

17:00

Bus CK Topinka V ceně zájezdu

 

Informace o odjezdu autobusu Vám budou zaslány též v propozicích po provedení objednávky zájezdu.

 

ADRESA NA TÁBOR:

Jméno dítěte, Adventure

RS Růžená
399 01 Milevsko

mapa zde

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků tábora

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
27 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Jaký typ tábora se Vám nejvíce líbí ?
Adrenalin camp
33%
Tábory u moře
18%
Special camp
14%
Výtvarné tábory
8%
Klasický tábor
13%
Pro teenagery
9%
Tábor pro nejmenší
5%
Hlasovalo celkem: 3576