Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Podzimní tábory

Barevné lesy, vůně spadaného listí, oranžové sluneční paprsky a krásná atmosféra podzimních prázdnin si přímo říká o to vyjet do přírody! Vyraž s partou kamarádů do jižních Čech a zopakuj si letní prázdniny v podzimním hávu.

Parádní adrenalinová jízda plná outdoorových akcí pro mladší i starší, nebo nadupaný AirSoft camp plný bitev a stříleček v hlubokých jihočeských lesích Tě pohltí a nabije zážitky do dalších školních dní.

Adventure camp
 

PODZIMNÍ ADRENALINOVÁ JÍZDA •  věk 11 - 19 let

 

Napětí, akce, adrenalin! Neseď o podzimních prázdninách doma – užij si je na maximum na největší podzimní adrenalinové jízdě. Barevné dny nabité zážitky budou plné výzev, úkolů a zábavy. Ocitneš se ve světě, kde platí jiná pravidla – na vlastní kůži totiž zažiješ nejlepší adrenalinové aktivity českého prostředí!

 
Miniadventure camp
 

OUTDOOROVÁ AKCE PRO MENŠÍ •  věk 6- 10 let

 

Jsi plný energie, elánu, chvíli nikde neposedíš a školní lavice je pro Tebe utrpením? Teď konečně můžeš školní třídu opustit a během podzimních prázdnin se pěkně vyřádit, vyskákat a užít si nádherné barevné dny na outdoorové akci v jižních Čechách!

 
Airsoft camp
 

PODZIMNÍ TÁBOR PRO PŘÍZNIVCE AIRSOFTU  •  věk 10 - 17 let

 

Čas jakoby se zastavil. Smysly jedou na maximum. Tvůj vlastní tlukot srdce Ti rezonuje v hlavě. Krev buší ve spáncích. Snažíš se brzdit zrychlený přerývaný dech. Mozek vyhodnocuje rychlostí blesku možné varianty budoucího scénáře. A pak − když to konečně vypukne − už následuješ jen INSTINKT…

 
5 důvodů
proč s námi
27 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
29.11.2017

Hledáme personál

Rozšiřujeme flotilu na rok 2018 a nabíráme nové posily na pozice: oddílový vedoucí, zdravotník, administrativní pracovník, kuchař (letní prázdniny), pomocný personál do kuchyně (květen-srpen).  více zde

29.11.2017

Facebook CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu. Najdete zde, kromě kompletní fotogalerie, také propagaci jednotlivých táborů.

 
 
Jaký typ tábora se Vám nejvíce líbí ?
Adrenalin camp
33%
Tábory u moře
18%
Special camp
14%
Výtvarné tábory
8%
Klasický tábor
13%
Pro teenagery
9%
Tábor pro nejmenší
5%
Hlasovalo celkem: 3576