Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Letní tábory 2017

Růžená - Jižní Čechy
 

SUPER LÉTO PRO DĚTI A TEENAGERY  •  věk 6 - 19 let

 

Konečně je to tady - super léto v jižních Čechách! Pojeďte s námi za neobvyklými zážitky a novými kamarády! Máme pro vás připravené letní tábory s různými herními náměty, ze kterých si vyberou malí táborníci i protřelí teenageři. Ve středisku probíhá také několik týdenních akcí s vojenskou tematikou (military, paintball, airsoft, ...), nebo speciální tábory se zájmovým zaměřením (herectví, koně, tanec, ...).

 
Varvažov - Orlická přehrada
 

TÁBOROVÉ EXPEDICE PRO DĚTI A TEENAGERY  •  věk 5 - 19 let

 

Na letošních letních táborech ve Varvažově zažijete skvělý program pod vedením osvědčených vedoucích. Čekají vás bezvadné zážitky v nádherné přírodě jižních Čech! Proč dýchat v létě smog města, když se s námi můžete vypravit do Hotelu Transylvánie, nebo rozplétat záhady se Scoobym Doo. Máme pro Vás také připraveno několik speciálních týdenních táborů (výtvarný, počítačový, cyklistický a další).

 
Ostrovec - Orlická přehrada
 

BÁJEČNÉ PRÁZDNINY PRO DĚTI  •  věk 7 - 17 let

 

Letní tábor Ostrovec - magické místo v jižních Čechách, obklopené hlubokými lesy, je jako stvořené pro naše prázdninové hry a dobrodružství. Herní náměty letošních táborů zaujmou příznivce civilizací dávno minulých. Čeká na vás starý známý Harry Potter a jeho parta, Rytíři kulatého stolu a další. Zkrátka opět pro vás mají naši vedoucí připravenu spoustu nových her a prima soutěží.

 
Stará Říše - tábor Doubrava
 

SPECIÁLNÍ A ADRENALIN TÁBORY NA VYSOČINĚ •  věk 5 - 19 let

 

Pojeďte s námi letos do našeho nového střediska na Vysočině. I tady váš čeká spousta zábavy, skvělá dobrodružství a noví kamarádi. Připraveny jsou tábory se speciálním zaměřením, ale také adrenalinové s opravdu nabitým programem.

 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků táborů

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
27 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Jaký typ tábora se Vám nejvíce líbí ?
Adrenalin camp
33%
Tábory u moře
18%
Special camp
14%
Výtvarné tábory
8%
Klasický tábor
13%
Pro teenagery
9%
Tábor pro nejmenší
5%
Hlasovalo celkem: 3576