Nabízíme

Dětské tábory 2015

 

Vážení rodiče,
máte doma táborové začátečníky nebo malé táborníky?

 

Hledáte pro ně ten nejvhodnější letní tábor? U nás si můžete vybrat z pestré nabídky táborů pro nejmenší děti ve věku 5-10 let, které jsou určené pro naše nejmenší táborníky. Tábor je vhodný pro děti těch maminek, které se obávají poslat svého potomka na běžný tábor.

 

Tábory CK Topinka určené pro nejmenší děti a táborové začátečníky ( mini-military, výtvarný tábor, pohádkový ostrov) jsou zárukou kvalitního programu, který je pečlivě připraven předem, ale také samozřejmě bezpečnosti dětí, kdy se o děti stará více dospělých (na jednoho vedoucího připadá 6-8 dětí), je tak zajištěn individuální přístup a dostatek péče o malé účastníky.

 

Objednávku můžete provést on-line, mailem (prodej@tabory.cz),
nebo telefonicky na čísle 602 403 470.

 

Na všechny malé táborníky se těší týmy vedoucích táborů pro nejmenší.

 

CK TOPINKA

 

 
 

Na výtvarně zaměřených táborech pro malé i velké táborníky

nabízíme poslední volná místa v termínu 27.6.-4.7. 2015.

 

Svět plný barviček, fantazie a vlastní tvořivosti pro nejmenší táborníky ve věku 5 - 10 let - VÝTVARNÝ TÁBOR. Naši zkušení lektoři předají dětem mnoho ze svých znalostí a nadšení, ale hlavně každé dítko zbaví strachu z jakéhokoliv tvoření, protože malovat umí přeci každý a nic není špatně. Klasickou výuku u nás nečekejte, výtvarná činnost probíhá formou zábavy a pomocí her. Pro všechny je připraveno mnoho výtvarných technik jako je ebru, drip painting, enkaustika, pointilismus, sklomalba, muchláž, papírořez, frotáž, mandaly a spousta dalších netradičních výtvarných technik! Zkrátka výtvarné řádění pro malé kluky i holky.

 

Pro teenagery 12+ je připraven VÝTVARNÝ ATELIÉR, které je zaměřen na základy kresby a malby. Pod vedením zkušených lektorů se seznámíš se základními výtvarnými technikami a tématy, dále se naučíš pracovat s kompozicí obrazu, barevnou skladbou a mnohem více. KRESBA: základy kresby, kompozice, šrafura, linie, vyzkoušení různých technik (detailní kresba, kresba zátiší, struktury, drapérie, základy modní kresby, figurální kresba-portrét, busta, kresba lidských detailů). MALBA: malba podle umělce (malba zátiší, panorama-anilinky, tempera/pastel, kompozice, abstraktní malba, malba podle hudby-orfismus, lavírování, příroda - pastel, abstrakce - modré umění).

 

Tým výtvarníků CK TOPINKA

 

 
 

Milí táborníci a tábornice,
už jste si vybrali z naší pestré nabídky klasických táborů?

 

Klasické tábory jsou určeny příznivcům pestré prázdninové zábavy, která vychází z české táborové tradice tak, jak ji znají Vaši rodiče ze svého dětství. Tyto tradiční tábory nabízejí profesionální organizační zajištění, spolehlivé jednání a individuální přístup ke každému táborníkovi. Na malé i velké účastníky čekají neuvěřitelné zážitky uprostřed lesů jižních a středních Čech. Naši zkušení vedoucí jsou zárukou, že se všichni táborníci skvěle pobaví a v pořádku se vrátí domů se spoustou nových zážitků.

 

     

Další výběr témat klasických táborů naleznete ZDE.

I letos se na Vás těšíme na RS Růžená, RS Varvažov, RS Ostrovec!

 

Týmy vedoucích CK Topinka

 

 
 

Pozor pro všechny milovníky draků!

Nový turnus klasického tábora otevřen.

 

Pro velký zájem klasického tábora s filmovou tématikou Jak vycvičit draka, který je v současného době v RS Růžená zcela vyprodán, jsme otevřeli druhý turnus tohoto tábora ve stejném termínu 18.7.-1.8. 2015 v RS Varvažov. Tak neváhejte a přijďte si v létě „vycvičit svého draka“.

 

Tým CK TOPINKA

 

 
 
5 důvodů
proč s námi
24 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
18.4.2015

POSLEDNÍ MÍSTA

Letošní tábory se plní velice rychle, na některých turnusech nám zbývají poslední volná místa, proto neváhejte s Vaší objednávkou!

12.4.2015

Bezlepková dieta

Všechny letní tábory v RS Varvažov v termínu 1.8.-15.8. 2015 nebo 8.8.-15.8. 2015 jsou vhodné také pro děti s bezlepkovou dietou (nutno uvést poznámku do přihlášky).

5.4.2015

Facebook CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu. Najdete tu, kromě kompletní fotogalerie i propagaci jednotlivých táborů...

 
 
Jaký typ tábora se Vám nejvíce líbí ?
Adrenalin camp
26%
Tábory u moře
18%
Special camp
14%
Výtvarné tábory
12%
Klasický tábor
12%
Pro teenagery
9%
Tábor pro nejmenší
9%
Hlasovalo celkem: 1224